Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Dermė“, kaip gyvenimo džiaugsmas

Po sekmadieninių mišių iš Musninkų bažnyčios besiskirstančius žmones dižiai maloniai nustebino netikėtas vaizdas: dešimys balandžių vienu metu šovė į dangų.

Šią puikią staigmeną parengė širvintiškis verslininkas Antanas Stimburys, kartu su čia koncertavusiais mišraus choro „Dermė“ dainoriais. – Iš mūsų rankų paleisti balandžiai išskrido lyg šaukliai vienytis geriems darbams, lyg gerosios valios nešėjai su mūsų sugalvotais norais, ir tikėjimu, kad tie norai tikrai išsipildys. – sakė nuoširdžiai šio nuostabaus vaizdo sužavėta choro Prezidentė Ramunė Pauliukonienė.
Viena choro „idėjinių vadovų“ architektė Dalia Kunevičienė ( choro valdybos pirmininkė) pasiūlė antrąjį Šv. Velykų sekmadienį sugiedoti Širvintų bažnyčioje.Šiai idėjai pritarė ir choristai, todėl su dideliu entuziazmu imta ruoštis pirmam koncertui, – prisimena choro meno vadovė ir dirigentė Jurga Sarpauskienė, chormeisteris Gintaras Pauliukonis ir koncertmeisterė Inesa Jegorovienė.

- Esame dėkingi kunigui Mariui Talučiui, kuris mus padrąsino ir netgi buvo šio pirmojo mūsų choro mini koncerto pranešėjas. Po „premjeros“ sulaukėme ir daugiau pakvietimų iš kitų parapijų- Čiobiškio bažnyčioje koncertavome Motinos dienos proga, o šį sekmadienį Musninkų bažnyčioje – Tėvo dienos proga. Miela, kad žmonės pastebi ir vertina mus. Kylantys į dangų Antano Stimburio balandžiai buvo ne vienintelė staigmena tą dieną. Po koncerto buvome pakviesti į Arvydo Dirmeikio kaimo turizmo sodybą “Oreivių užuovėja”. Ten pasibuvome kartu, gražioje aplinkoje. Tad tariame nuoširdų ačiū Jiems abiems ir džiaugiamės, kad yra žmonių, kurie dalinasi savo gerumu.
Gegužės 20-ąją dieną, choras dalyvavo tarptautiniame chorų festivalyje „Mūsų dainose“, Vievyje. Festivalyje dalyvavo šešiolika chorų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, bei choras iš Latvijos. Pagrindiniai festivalio tikslai – Lietuvos dainų švenčių tradicijų puoselėjimas ir chorinės veiklos propagavimas. Festivalio metu vyko ir chorų konkursas, Choras „Dermė“tapo šio konkurso nugalėtoju ir laimėjo pagrindinį prizą.
-Kodėl DERMĖ, – klausėme Ramunės Pauliukonienės.
- Senas lietuviškas žodis “dermė” turi daug reikšmių : sandora, taika, vienybė, derėjimas, sąskambis, harmonija, sutartis, derlius. Nors choro nariai daug diskutavo dėl pavadinimų, tačiau daugelio pritarimu pasirinkome šį, tikimės, kad šis pavadinimas chorui bus kaip siekiamybė – sandoros, vienybės, derėjimo ir atliekamos muzikos harmonijos.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ septyni = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]