Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintose – moderniausia atliekų surinkimo programa

Širvintų rajonas – pirmasis, kuriame ekologijos verslo bendrovė „Ecoservice“ įdiegė ir pradėjo naudoti modernią užsakymų valdymo ir paslaugų teikimo kontrolės programinę bei techninę sistemą. Naujoji programa užtikrina sklandesnį darbų atlikimą bei kokybiškesnį paslaugų teikimą širvintiškiams. Kiekvienas rajone aptarnaujamas konteineris yra paženklintas unikaliu magnetiniu kodu, kuris leidžia identifikuoti konteinerio buvimo vietą, jo aptarnavimą bei savininką.

Fiksuojamas kiekvienas aptarnautas konteineris
Atliekų surinkimo automobilio kompiuteryje įdiegta naujoji programa vairuotojui nurodo dienos maršrutą, kuriame pažymėti visi konteineriai, kuriuos tą dieną reikia aptarnauti, jų buvimo vieta ir talpa bei kita aktuali informacija, reikalinga tiksliam ir kokybiškam darbo atlikimui. Kiekvienas pakeltas ir ištuštintas konteineris automatiškai pažymimas sistemoje. Visi šie duomenys išsaugomi duomenų bazėje.
„Stebime inovacijas, technologijų naujienas ir jas diegiame savo darbe siekdami užtikrinti bei pagerinti teikiamų paslaugų kokybę. Įdiegta naujoji programa mums leidžia kokybiškai aptarnauti kiekvieną klientą, turintį atliekų surinkimo konteinerį, taip pat ir žinoti, dėl kokių priežasčių to negalime padaryti. Realiu laiku, per nuotolį, galime kontroliuoti darbų atlikimą ir žinoti visų konteinerių aptarnavimo aplinkybes“, – sako UAB „Ecoservice“ generalinis direktorius Saulius Budrevičius.
Programa – kokybiškam darbui
Širvintų rajone visi UAB „Ecoservice“ konteineriai pažymėti specialiais magnetiniais kodais, kuriuos atpažįsta naujai įdiegta sistema. Ji užfiksuoja kiekvieno konteinerio stovėjimo vietos koordinates, pavaizduoja jas žemėlapyje, todėl net jei gyventojai negali nurodyti tikslaus adreso (kai kuriose kaimo vietovėse jų nėra), vairuotojas konteinerį randa ir aptarnauja. Atliekų surinkimo automobiliui pakėlus tokį konteinerį, sistema jį atpažįsta. Tokiu būdu nelieka ir galimybės išrašyti klaidingą sąskaitą už suteiktas paslaugas.
Įdiegta programa palengvina darbą ir vairuotojui, ir dispečeriui, kuris realiu laiku stebi esamą padėtį: kurių klientų konteineriai jau aptarnauti, kuriuos dar reikia paimti ir kurie neaptarnauti dėl objektyvių priežasčių – nėra galimybės privažiuoti ar konteineris nepristatytas į vietą. O vairuotojas gali optimaliai atlikti darbą – jis mato visus konteinerius, neturi galimybės palikti neaptarnautų, dirba pagal aiškų planą, nesunkiai randa ir atokiau esančius konteinerius.
Darbo dienai pasibaigus, visi duomenys keliauja į duomenų bazę, kurioje kaupiami ir susisteminami, pagal juos mėnesio pabaigoje išrašomos sąskaitos.
UAB „Ecoservice“ artimiausiu metu tokią sistemą planuoja diegti ir kituose miestuose.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

 1. Marija sako:

  Juozai, omeny, turbūt, turima “kiekvienas ecoservice” konteineris. Aišku, niekas nesužymės visų privačių dėžių patvory stovinčių. O kodėl gi jiems neturėt savo konteinerių sužymėtų magnetiniais kodais? Visose pažangiose šalyse šiukšlių išvežimui ir perdirbimui naudojamos modernios technologijos.

 2. Juozas sako:

  Rašoma: „Kiekvienas rajone aptarnaujamas konteineris yra paženklintas unikaliu magnetiniu kodu, kuris leidžia identifikuoti konteinerio buvimo vietą, jo aptarnavimą bei savininką.“
  Atleiskite, ką reiškia „kiekvienas“? 1 iš 5000?

 3. pranas sako:

  Čia iš fantastikos pasaulio? Ar aš šiandien girtas? Net nežinau, kuris atsakymas tiktų.

Jūsų komentaras:


− du = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]