Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kunigas neigia palaikęs J. Pinskų

Artėja antrasis Seimo rinkimų turas. Pirmasis praėjo gana skandalingai. Dar nežinia, kiek visas kilęs triukšmas turės įtakos pažeidėjams,  rinkėjų sąmonei ir patiems rinkimų rezultatams. Netyla šurmulys ir Širvintų padangėje. Šią savaitę įvairios televizijos rodys net kelias programas apie papirkinėjimus Širvintose. Žmonės atvirai ima kalbėti apie tai, ką matė, ką žino, vis drąsiau pažeidimus fiksuoja fotoaparatais, kameromis.

Na, o redakciją pasiekė informacija, kad prieš rinkimus platintame Darbo partijos narei Ž Pinskuvienei skirtame laikraštyje “Mes žinome kaip!” paskleista tiesos neatitinkanti informacija. Ten spausdintame straipsnyje “Tarp žmonių, su žmonėmis” rašoma, kad “Maišiagalos dekanato dekanui, kunigui J. Aškelovičiui, aptarnaujančiam Alionių parapiją, J. Pinskus padovanojo knygą “Kryžių kalnas” ir išgirdo žmonių bei kunigo palaikymą.”

Maišiagalos Švč. Mergelės Marijos parapijos kunigas dekanas Jozef Aškielovič parašė pareiškimą, kuriame teigia: “aš nepareiškiau savo palaikymo jokiam Darbo partijos politikui arba kandidatui. Stengiuosi būti apolitiškas, nors kaip kiekvienas pilietis turiu pareigą ir teisę balsuoti rinkimuose ir ja pasinaudosiu. Savo balsą atiduosiu ir palaikysiu tuos, kuriuos gerai pažįstu ir matau kiekvieną sekmadienį bažnyčioje, balsuosiu už žmones, kurie yra uoliais tikinčiaisiais, aktyviais bažnyčios bendruomenės nariais, kuriems krikščioniškosios vertybės yra gyvenimo ir veiklos pagrindu.”

Pateikiame skaitytojams ir visą pasirašytą pareiškimą


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

4 Komentarai (-ų)

 1. Ketvirtadienį 19.20 per TV3 sako:

  Pinskus? Kas tas Pinskus? Ar tai ne tas pats Jonas, kuris Trakų ežeruose irklavo vieną valtį su Albinu Januška, pripažintu Lietuvos “pilkuoju kardinolu”? Ar tai Albinas pasirūpino, kad garsusis prokuroras Dūda užvilkintų kalinių balsų pirkimo bylą iki tol, kol rinkimų rezultatai bus patvirtinti? Ketvirtadienį 19.20 per TV3 nuslėpti, sensacingi įkalčiai ir gausūs liudininkai, pasakojantys, kaip pardavė savo balsą už Živilę ir Darbo partiją, bei išskirtiniai labai nepatenkintų Jono ir Živilės Pinskų bei labai pikto V.Uspaskich interviu: “Tu ką, mano liežuvį filmuoji?”.

  http://www.instancija.lt/paskutine-instancija-laidos-anonsas-2012-10-25/

 2. Onute sako:

  Na zinai,nieko svento dinkit jus is tu Sirvintu.

 3. Vatnia sako:

  Kas per zmones,nieko svento !

 4. baronka sako:

  Jooo, moka girtis ir iš kiekvieno žodžio sau naudą pasidaryti

Jūsų komentaras:


+ du = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]