Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono mero V. Jasiukevičiaus kreipimasis

 Mieli širvintiškiai,

Neturėdamas galimybės savo nuomonės pateikti jums per vietinės žiniasklaidos priemones, naudojuosi internetinės svetainės ,,Krašto naujienos“, kur publikuojami visi straipsniai, nepriklausomai nuo jų  autorių politinių įsitikinimų, suteikta galimybe  išsakyti  savo mintis  ir pastebėjimus apie ką tik įvykusius rinkimus į Lietuvos Respublikos Seimą.

Labai gaila, kad vienos per visą Lietuvą nuskambėjusios partijos atstovai ir mūsų rajone rinkiminės kampanijos metu savo įžūliu elgesiu, nepaisydami elementaraus padorumo ir nusistovėjusių demokratijos principų,  visais įmanomais ir neįmanomais būdais stengėsi, kad ši partija, kurios pavadinime yra skambus ir garbingas žodis ,,darbas“ bei jos lyderė bet kokia kaina gautų kuo didesnį gyventojų palaikymą. Tai kartojasi prieš kiekvienus rinkimus. Įkyrūs gyventojų ,,pavėžėjimai“ iki rinkiminių apylinkių (ypač per išankstinį balsavimą), siūlymai balsuoti už tam tikrą atlygį už konkrečius vienos partijos kandidatus, pačių kandidatų buvimas rinkimų dieną, trukdymas stebėtojams filmuoti daromus pažeidimus – tai dar ne visi triukai, kuriuos naudoja ši partija.

Per š.m. spalio 14 d. vykusius rinkimus rajono politinių partijų atstovai susivienijom ir važinėjom po visą rajoną, su policijos pagalba stebėjom ir fiksavom uoliai besidarbuojančius ,,tautos gelbėtojus“. Deja, rajone dar yra daug žmonių, kurie neturi savo nuomonės, kurie vieną dieną leidžia save „išgelbėti“, visai negalvodami apie tai, kas bus praėjus rinkiminei euforijai, kas laukia jų vaikų ir anūkų, visos Lietuvos žmonių per artimiausius ketverius metus.

Esame dėkingi visiems, kurie mums padėjote, atidavėte savo balsus už tuos kandidatus ir partijas, kurie atsakingai, sąžiningai ir skaidriai dalyvavo rinkimų kampanijoje, kurie vadovaujasi aukštais moraliniais principais kasdieniniame gyvenime ir pasiryžę dirbti Lietuvos žmonių labui.

 

Širvintų rajono savivaldybės meras Vincas Jasiukevičius


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

4 Komentarai (-ų)

 1. užtat sako:

  MES ŽINOME KAIP IR UŽ KIEK!

 2. Ot sako:

  0t s -rva

 3. Jo sako:

  Pagaliau parodet stubura

 4. Anonimas sako:

  Tikra tiesa, kada viena karta baigsis tie balsų pirkimai.

Jūsų komentaras:


septyni − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]