Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Skaitytojai klausia: kas pagydys Širvintų baseiną

Krašto naujienų skaitytojai klausia, kada ir kas remontuos Širvintų baseiną. Baseino lankytojai džiaugiasi galimybe paplaukioti baseine, džiaugiasi švariu vandeniu, tačiau pelėsio suėstos baseino sienos atrodo labai kraupiai.
   Širvintų baseino sienos

Širvintų sporto mokyklos (baseinas dabar priklauso sporto mokyklai) direktorius Algimantas Kmitas žino situaciją ir  - ne tik apie pelėsius. Anot jo, visas pastatas apverktinos būklės – visiškai sugedo ventiliatoriai, pelija sienos, iškilotos sporto salės grindys, naujai pakeisti baseino langai “kabo”… Daug pastato ligų vardino direktorius. Deja, paveldėta didžiulė skola bei pastato specifika neleidžia imti ir greitai susitvarkyti problemas.

Pastatui reikia ne kosmetinio remonto, o stiprios, esminės renovacijos. Be rimto projekto, kažin, ar bus apsieita. O rimto projekto tikimasi iš Savivaldybės. Kada nors. Paklausėme ir mūsų rajono valdžios Savivaldybėje – kada galima tikėtis baseino renovacijos. Kai tik gausime atsakymą, būtinai skaitytojus informuosime, kokie Širvintų Sporto mokyklos renovacijos planai.

Baseine paplaukioti mėgsta ir Rajono valdžios atstovai, Tarybos nariai. Širvintų rajono Tarybos narys K. Pakalnis taip pat buvo vienas iš šio pokalbio iniciatorių. Jam lankantis baseine ne vienas žmogus atkreipė dėmesį į baisias sienas. Tad savaitės pradžioje paklaustas, kas gero, susirūpinęs prakalbo apie tragišką baseino būklę ir kad būtina imtis pastato remonto. Galbūt galima būtų bent minimaliai patvarkyti tas baisias sienas, kol pavyks rimta renovacija užsiimti?

Širvintų sporto mokyklos pasiekimais džiaugiasi rajono gyventojai, valdžia. Foto iš Sporto mokyklos galerijos.

Tikimės, kad Širvintų sporto mokyklos vadovybė, Rajono valdžia, Tarybos nariai neleis tokiam reikalingam pastatui sugriūti, nors puikiai suprantame, kad tokio masto investicijos nėra paprastai gaunamos. Tačiau kitų rajonų pavyzdys įkvepia vilties – statomi sporto kompleksai, renovuojami tie patys baseinai, sporto aikštynai, stadionai. Gal ir Širvintose sportininkai pagaliau sulauks savo eilės?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. ei sako:

  Vienas komentatorius tikrai nenormalus turbut pats iskripes

 2. admin sako:

  Prašome komentarus rašyti be necenzūrinių žodžių. Argumentuotai ir civilizuotai išdėstyta neigiama nuomonė turi didesnį poveikį, nei keiksmai.

 3. Aciu sako:

  Aciu Dievui kad kazkam musu problemos rupi.

 4. užtat sako:

  Nuotraukose sienos atrodo kaip prabangus gobelenas…

 5. Stepas sako:

  Kokia valdzia tokie ir objektai

 6. to idomu sako:

  O tu eik ten pat su savo tokiais komentarais. Jei jau savo 3 sakiniu be keiksmazodziu neparasai, tai tiek tavo nuomone ir verta, pasilaikyk ja sau

 7. idomu sako:

  Kam POakalnio pavarde paryskinate? Negi galvojate ka mes nieko nezinome? Aneme laikrasty Zivilei pu+da l;aizo, o sitame ciulpsite Pakalniui? Eikite jus nach su tokia rajonine spauda/

Jūsų komentaras:


keturi − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]