Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šimtadienis tautiškai

Neringa Tuškevičienė
Nuotraukos Aistės Mažeikaitės
Vyresni mėgsta paburnoti jaunimą, neva jie nedrausmingi, nemandagūs, negerbia vyresnių žmonių ir tautos tradicijų. Tačiau tie, kas dalyvavo Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos abiturientų šimtadienio šventėje, niekada nesutiks su tokiais teiginiais. Nuo pat ankstaus ryto mokykloje ir jos prieigose skambėjo liaudiška muzika, į liaudišką jaunimo vakaronę rinkosi 11 ir 12 klasių mokiniai, išdidžiai pasipuošę tautiniais drabužiais.
Vienuoliktokai paplušėjo iš peties, kad abiturientai pasijustų ypatingai pagerbti – vos į mokyklą įžengusius abiturientus pasitiko išsirikiavę mokiniai, jie plojo savo draugams, 12 metų kantriai siekusiems tikslo – žinių. Grojo muzika, mokyklos fojė virto jaunimo šokių aikštele, o nuo liaudiškų šokių ir žaidimų pavargę visi vaišinosi lietuviška juoda duona, naminiais lašinukais, raugintais agurkais, užsigerdami gardžiomis obuolių sultimis.
Vakare abiturientus pasitiko mokinių kapela su daina “oi laukėm laukėm, mes svetelių laukėm…”. Jaunimas minė vieni kitiems mįsles, dainavo, šoko, o nuo žaidimų net galvos sukosi…
Ne vienas suaugęs grožėjosi užaugusiais jaunais žmonėmis, kurie moka linksmintis neprasčiau už mūsų senolius.
Jau pirmadienį šie jauni žmonės vėl kibo į mokslus. Juk vos po 100 dienų jie turės parodyti, ko yra verti, ką jiems įdėjo tėvai, mokytojai, ko išmoko savo darbu. Liko vos 100 dienų, per kurias reikės nuspręsti ir nulemti tolimesnį savo kelią – visą savo ateitį.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Laimutė sako:

    ŠAUNUOLIAI Musninkiečiai!!!!Didžiuojuosi Jumis ir džiaugiuosi,kad nebijote pasirodyti nepopuliarūs.Sėkmės Jūsų tolimesniame gyvenimo kelyje!!!!

  2. Audronė sako:

    Šaunuoliai, yra ko pasimokyti iš tokio gero pavyzdžio ir kitiems :-)

Jūsų komentaras:


× trys = dvidešimt septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]