Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Mokytojui, žurnalistui, Širvintų rajono Tarybos nariui Romui Zibalui – 50!

Penktadienį į Širvintų Atžalyno progimnaziją vėl rinkosi senokai ją išaugę “mokiniai” – vieni visai neseniai minę jos slenkstį, kiti – gerokai seniau. Pasitempę ir iškilmingi buvo ir čia dirbantys mokytojai – diena ne kasdieninė – jų kolega, bendražygis Romas Zibalas minėjo savo jubiliejinį penkiasdešimtąjį  gimtadienį.

Kaip ir dera tokiai šventei, nuotaika buvo iškilminga, skambėjo daug gražių žodžių ir linkėjimų. Buvo pristatytas Romo Zibalo gyvenimas, jo pasiekimai. Rimtus pasakojimus keitė šmaikštūs pokštai. Kaip jau ne kartą įsitikinau – Atžalyno kolektyvas išradingas, linksmas, draugiškas, čia ranką paspaus, čia juoką iškrės.

Skambėjo daug lyrikos – juk lietuvių kalbos mokytojas Romas Zibalas – puikiai valdo žodį, jo eiliuotais sveikinimais sveikinami, sutinkami ir išlydimi  kolegos, pasitinkama kiekviena šventė. Ne kartą skambėjo ir palinkėjimas – imtis rimto rašytojo darbo.

Jubiliatas Romas Zibalas – ir Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys, tad jį sveikindamas meras Vincas Jasiukevičius palinkėjo sėkmės ir politikoje. Meras mokytojui įteikė Lietuvos Švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio padėkos raštą – už ilgametį ir gerą darbą.

Jubiliejaus minėjimo pabaigoje Romas Zibalas padėkojo visiems sveikinusiems – kolegoms, jo paties mokytojams, esamiems ir buvusiems mokiniams. Kiekvieną šiltu žodžiu paminėdamas – savo klasės auklėtoją Reginą Grinienę – už tai, kad jam, moksleiviui, visą Lietuvą aprodė, apvežiojo, L. Vaicekauskui, kad motiną mylėti išmokė, dėkojo mokyklos direktorei Helenai Vaicekauskienei, švietimo skyriaus vedėjai Reginai Jagminienei, buvusiai mokytojai Jadvygai Apavičienei,  mokytojai Gulbinienei, kolegoms lituanistams, metodininkams, savo sveikinimus atsiuntusiems septintokams auklėtiniams bei buvusiems auklėtiniams, dabar gimnazistams, atvykusiems pasveikinti savo buvusio auklėtojo. Dėkota ir šventės kūrybinei grupei – scenarijaus autoriams, režisieriams, organizatoriams.

O štai ir kelios šventės akimirkos:

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Valio sako:

  Sveikinam

 2. Romas sako:

  Sendien retorane sves, busiu papasakosiu.

 3. kaip sako:

  kaip ne partinis? http://lt.wikipedia.org/wiki/Romas_Zibalas
  Romai – sveikinam!

 4. Vale sako:

  Tai kad jis ne partynis

 5. sako:

  Sveikinu, gražus jubiliejus, bet kaip toks padorus žmogus esi DP, negi nematai, kas darosi.

Jūsų komentaras:


vienas × trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]