Legendinis roko festivalis – jau šį savaitgalį: suburs garsiausias žvaigždes    Scenarijus kartojasi arba kai mesti šešėlį yra svarbiau nei rasti sprendimą    Susitikimas Dzięcioluvkoje    Seimo kontrolierė: savivaldybių darbuotojai naudojasi teisės aktuose paliktomis spragomis    Šalto vandens kainos Širvintų rajone ir aplinkiniuose rajonuose   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis – didesnės kainos už vandenį ir nuotekų šalinimą nepatvirtintos

Balandžio 25 dieną vyko Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdžio darbotvarkės klausimus galite pažiūrėti čia.

Trumpai apie posėdį. Dalyvavo 19 tarybos narių. Nedalyvavo Živilė Pinskuvienė ir Algirdas Meško.

Visi svarstyti projektai buvo patvirtinti išskyrus geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainų pakėlimo projektą.

Pirmuoju pristatytas siūlymas atleisti Heleną Vaicekauskienę, Širvintų Atžalyno progimnazijos direktorę iš užimamų pareigų nuo birželio 10 dienos. Ilgametė Atžalyno direktorė bus išlydėta į garbingą pensiją.

H. Vaicekauskienę sveikino meras, Tarybos narys, Atžalyno progimnazijos mokytojas R. Zibalas, rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius. Borisas Sockis direktorei įteikė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus K. Rimšelio apdovanojimą. Helena Vaicekauskienė padėkojo už buvimą kartu, už pagalbą. Ji sakė, jog užaugino tris vaikus – du savus ir Atžalyną. Daug savo jėgų šiai mokyklai atidavusi direktorė norėtų, kad naujasis vadovas būtų stiprus, geras, kad būtų tęsiamos mokyklos tradicijos.

Daugiau diskusijų sulaukė šie klausimai: Aštuntasis – dėl pritarimo  UAB Širvintų komunalinio ūkio direktoriaus 2012 metų veiklos ataskaitai. Dešimtasis - Dėl pritarimo UAB Širvintų vaistinės direktoriaus 2012 metų veiklos ataskaitai. Tarybos narys Alfredas Astikas pasakė repliką, kad ataskaitą pristato ne pats įstaigos vadovas. Tryliktasis - Dėl lėšų, skirtų 2013 m. sveikatos priežiūrai mokyklose, paskirstymo. Tarybos narė Daiva Sakalauskienė pažymėjo, kad mokyklose darbuotojai po 4 mėnesius laukia atlyginimo. Atsakyta, kad tai priklauso nuo mokyklos vadovo – galima lėšas planuoti kitaip. Dvidešimt šeštajame klausime Dėl patalpų nuomos valstybės įmonei Registrų centras pageidauta sumažinti nuomos kainą, tačiau palikta senoji – aukštesnė.

Ir kaip minėta, nepatvirtintas šešioliktasis klausimas – projektas Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Širvintų vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo. Motyvas – 20 proc. pakelti kainą būtų per didelė našta gyventojams ir toks problemos sprendimo būdas nebūtų efektyvus, nes daug gyventojų atsisakytų vandens tiekimo, o nauji nesijungtų prie tiesiamų tinklų, į kuriuos investuojami didžiuliai pinigai.

 Krašto naujienų informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ keturi = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]