Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus    Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų    Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge    Startavo stovyklėlės vaikams    Kaip optimizuoti transporto išlaidas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Medelių sodinimo šventė suvienijo visus

LSDP Širvintų skyriaus nariai Kernavės girininkijoje Bartkuškio kaime sodino medelius.

Jau tradicija tampančioje medelių sodinimo šventėje gegužės 11 d., prisidėdami prie miškų išsaugojimo ir atsodinimo Kernavės girininkijoje Bartkuškio kaime,  drauge su girininku Rimu Kazlausku organizavo medelių sodinimo šventę. Dalyvavo per šimtas šventės dalyvių, tarp jų buvęs Ukmergės urėdas, dabartinis seimo  narys Kazys Grybauskas, Ukmergės urėdijos atstovas Vilius Palionis,  Širvintų rajono meras Vincas Jasiukevičius, pavaduotojas Andrius Jozonis, tarybos narė Daiva Sakalauskienė, Kernavės seniūnas Stanislovas  Gaidakauskas, LSDP Širvintų skyriaus koordinatorius  Ignas  Vaškelis, jaunimo atstovai iš Vilniaus ūkininkų taupos,  Vileikiškio  kaimo  „Lašelis“ ir Širvintų dienos centrų jaunimas.

Visi susirinkusieji šventės dalyviai aktyviai įsitraukė į visuotinę medelių sodinimo šventę.

Šventė prasidėjo dalyvių registracija, Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas pasveikino visus susirinkusius ir pravedė instruktažą. Po to pajudėjome visi sodinti medelių. Šventės metu pasodinome 3000 pušaitės sodinukų,  ir 100 ąžuoliukų. Baigę sodinti visi džiaugėmės puikiais darbo rezultatais. Prieš mūsų akis nusidriekė kelios eilės ąžuoliukų, pušaičių, simbolizuojančių dvasios tvirtybę ir pasiryžimą saugoti gamtą. Užbaigę darbą buvome gerai nusiteikę.

Man buvo įdomu, kokį įspūdį jaunimui paliko dalyvavimas medelių sodinimo šventėje. Štai Karina taip mano: „ Man labai patiko medelių sodinimo šventė, buvo linksma, smagu. Ši šventė ne tik naudinga bet ir smagi“.

O Justas buvo tokios nuomonės: „Jaučiausi labai gerai. Sodinti medelius buvo malonu ir smagu. Supratau, kad iki šiol niekas kitas nesudomino ir nepažadino pilietinių jausmų, kaip ąžuoliukų sodinimas Lietuvos žemėje“.

Po darbų susirinkome atšvęsti, vaišinomės karšta kava, arbata, sumuštiniais. Galėjome pasivaišinti ir ant laužo išvirtos miškininkų šiupinynės.

 Nors oras mus ir nelepino saulės spinduliais, bet sušilę prie laužo buvo visi smagūs.

Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas nuoširdžiai padėkojo įteikdamas kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui atminimui ( o jų buvo net 104) „Liudijimą“, kad 2013 metų gegužės 11 dieną dalyvavo miško sodinimo šventėje kartu su Ukmergės miškų urėdijos darbuotojais ir sodino mišką Ukmergės miškų urėdijos Kernavės girininkijoje.

 Prasmingos dienos darbą primins ošiantis jaunuolynas.

Elvyra Ramaneckienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys + = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]