Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sveikos vasaros pradžia Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje

Įgyvendindami Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą  „Būk stiprus ir sveikas“  Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos kūno kultūros mokytojai organizavo dieninę sportinę stovyklą „Mes – jėga“

Birželio 10 dieną  Kernavės pradinio ugdymo skyriaus sporto bazėje vyko stovyklos atidarymas. Norą dalyvauti stovykloje  pareiškė 18 I-IIg.kl. ir 5-8 kl. mokinių.

Stovyklos dienotvarkėje buvo numatyta joga, lengvas bėgimas, tempimo pratimai, tinklinio, krepšinio žaidimai, estafetiniai bėgimai ir plaukimas. Po įtemptų treniruočių stovyklautojai pietaudavo  „Kerniaus“ bare.

Birželio 13 dieną  į stovyklą atvyko Molėtų sporto centro orientacininkai .

Mūsų sportininkai ir svečiai rungtyniavo dvejose trasose. Po finišo mokiniai buvo pavargę, bet liko patenkinti rezultatais ir molėtiškių orientacinio sporto naujausia įranga. Svečiai buvo apdovanoti atminimo taure, vadovai –  medaliais. Paskutinę stovyklos dieną mokiniai rungtyniavo krepšinio, tinklinio aikštelėse, bėgo greičio estafetes, demonstravo savo plaukimo įgūdžius.

Prie apvalaus šventinio stalo “Kerniaus“ bare mokiniai vaišinosi gardžiu maistu, desertu. Į stovyklos uždarymo šventę atvyko gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir bendruomenės slaugytoja Asta Autukevičienė. Stovyklos vadovė Daiva Balandienė ir pavaduotoja Audronė Janušauskienė įteikė stovyklos dalyviams atminimo medalius „Būk stiprus ir sveikas“. „Kerniaus“baro kolektyvui už puikų maitinimą buvo įteiktas  padėkos raštas.Mokiniai liko patenkinti stovykla ir norėtų pratęsti ją  kitais mokslo metais.

Organizacinius klausimus sprendė stovyklos vadovė , orientacinio sporto varžyboms mokinius ruošė mokytojas Audrius Jakutis, treniruotes ir sportinius renginius organizavo mokytojas Raimundas Petrokas.

 

Stovyklos vadovė kūno kultūros mokytoja Daiva Balandienė

Nuotraukų autorė Aistė Mažeikaitė IIIg.kl.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Kazimieras sako:

    Šaunuoliai kūno kultūros mokytojai, netingi dirbti

Jūsų komentaras:


trys × = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]