Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Laima Meškauskienė: savo pastangomis galiu pakeisti situaciją

IMG_5072

Laima Meškauskienė nuo liepos 1 dienos – naujoji VšĮ Širvintų ligoninės vadovė

Ketvirtadienį Širvintų rajono tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas dėl Laimos Meškauskienės priėmimo į VšĮ Širvintų ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigas. Posėdžio išvakarėse Krašto naujienos kalbėjosi su tuo metu dar tik būsimąja Širvintų ligoninės vadove.

Kaip kilo mintis pretenduoti į šią vietą?

Ilgai dirbu Širvintų ligoninėje. Dėl daugelį metų vykstančių sveikatos reformų, situacija visoje Lietuvoje keičiasi taip greitai, kad nespėji prisitaikyti, tad nusprendžiau mokytis, baigiau Viešojo administravimo bakalaurą, paskui magistrą, dabar studijuoju teisės ir valdymo magistrą. Na, o kadangi atsirado galimybė pritaikyti savo žinias, nusprendžiau dalyvauti konkurse.

Žinių turiu ir labai noriu jas pritaikyti. Kaip sako filosofai, žinių turėjimas ir jų nerodymas – didesnis nusikaltimas, nei rodymas. Be abejo, ir trejų metų praktika, kuomet aš dirbu vadovaujantį darbą šioje įstaigoje, man suteikia pasitikėjimo. Savo pastangomis galiu pakeisti situaciją.

 Reikėjo parašyti programą?

Taip, reikėjo parašyti programą, savo įstaigos darbo viziją – kaip aš ją matau, ką pakeisčiau, ką norėčiau matyti kitaip, ką norėčiau, kad dar būtų įsteigta, ko, mano manymu, nelabai reikia. Surašiau savo mintis, kurias turiu. Dalyvauju universiteto vadovų rengimo postudijinėje programoje. Ten dalyvauja daugybės įstaigų, privačių įmonių vadovai, iš jų sėmiausi patirties, įsiklausiau į jų patarimus, be to, dirbdama šioje įstaigoje nuo 1991 metų mačiau daugybę dalykų, gerai pažįstu įstaigą, jos privalumus ir skaudulius. Mano akyse iš didžiulės ligoninės likome maža. Man brangi ši įstaiga, aš čia gimiau, čia augau, čia norėčiau ir savo sugebėjimus įgyvendinti. Be abejo, rašydama programą, daug dėmesio skyriau ir čia dirbančių darbuotojų nuomonei, jų mintims. Nemažai čia dirbančių darbuotojų dirba ir kitose įstaigose, tad dalinasi savo patirtimi. Taigi, mano programa nėra spontaniška, ji surankiota iš daugybės dalelių – žinių, patirties, patarimų, pastebėjimų, įsiklausymo, analizės, mano vidinio balso. Tai ne vienos dienos darbas, o visų mano darbo bei studijų metų produktas.

 Gal galite įvardinti keletą savo programos niuansų?

Visų pirma manau, kad reikėtų plėsti paslaugų ratą. Pasikviesti specialistų, kad žmonėms nereikėtų laukti ilgų eilių. Antra – plėsti dienos stacionaro paslaugas. Daug žmonių geriau jaustųsi, jei ateitų tik atlikti jiems būtinų procedūrų, o nakvoti grįžtų į namus. Tai daug pigiau negu stacionarus gydymas ir patraukliau kai kuriems pacientams. Kaip sakoma – namai gydo. Trečias dalykas, kuris naudingas gyventojams – VIP palatos. Ne visi gyventojai nemokūs, dalis jų susimokėtų už išskirtines sąlygas.

Tai tiek trumpai, kita dalis programos skirta darbuotojams, tad jiems pirmiems ir norėčiau pasakyti.

Tai, kaip bus įgyvendinta mano programa, kaip pavyks ją įgyvendinti, priklauso nuo daugybės faktorių. Aš stengsiuosi, kad ji būtų įgyvendinta. Tačiau tai bus ne vien mano vizijų perkėlimas į realybę. Rezultatas priklausys ir nuo Vyriausybės politikos, ir nuo darbuotojų supratingumo. Ar jie supras, ar norės suprasti, pažiūrėsim. Kolektyvas labai didelis, šiandien tai virš 160 darbuotojų, kadrų kaita didelė, visi skirtingi, skirtingos jų galimybės, išsilavinimas. Be abejo, man baisu, tačiau visgi tai iššūkis visų pirma man pačiai ir galimybė realizuoti tai, ko ištisus šešerius metus mokiausi.

Ačiū už pokalbį ir linkime sėkmės darbe.

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. ??? sako:

    Baigta tik vadyba, o rašoma, kad bus vyr. gydytoja. Tai medicinos išsilavinimo nėra? Ar teisiškai taip galima?

Jūsų komentaras:


penki − penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]