Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų choras Dermė virpino Vilniaus širdį

Tik daina gali išlaisvinti sielą, pakylėti ją į aukštybes, suvirpinti širdį ir didinga banga užlieti viską aplink… Birželio 7 d. Vilniaus Televizijos bokšte organizuotame ketvirtajame chorų festivalyje „Dainuojame Vilniui“ ir skambėjo tokios dainos. Šio festivalio iniciatorė ir organizatorė „Libro“ choro meno vadovė Lilijana Zarankienė.

Puikiame renginyje, be kitų chorų, Vilniaus širdį virpino ir Širvintų mišrus choras „Dermė“, vadovaujamas meno vadovės Jurgos Sarpauskienės (chormeisteris – Gintaras Pauliukonis, koncertmeisterė – Ilona Jadzevičiūtė).

Festivalio metu chorus pasveikino Karoliniškių seniūnijos seniūnė Violeta Gedmintaitė, Širvintų chorui ji įteikė atminimo dovaną – žalvario reljefinės grafikos paveikslą „Vilnius“. Po koncerto choristai iš paukščio skrydžio grožėjosi Vilniaus vaizdais, o vėliau festivalį vainikavo ir visus dainos virtuozus suvienijo prie Televizijos bokšto sudainuota bendra darni visų chorų daina „Kur giria žaliuoja“.

Širvintų mišrus choras „Dermė“ buvo apdovanotas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos padėka. Šis festivalis choristams ir jų vadovams buvo puiki proga užmegzti naujų pažinčių, įgyti draugų, tobulėti.

 

Choro DERMĖ informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. 5568 sako:

    jeee

  2. Šaunuoliai sako:

    Kūrybinės sėkmės, Jums Mielieji! Šaunu!

Jūsų komentaras:


vienas + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]