Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vasaros sutiktuvės Širvintose

Vis labiau įsibėgėja vasara. Rodos nei žiemos, nei nenorinčių tirpti sniegynų visai ir nebuvo. Nuaidėjo paskutiniai skambučiai, išleidę vaikus didžiųjų atostogų. Tik patys vyriausi, dvyliktokai, pačiame savo ateities lipdymo įkarštyje.

Pievose kukliai noksta pirmosios žemuogės, karšti orai sušildė Širvintos bangas, aplinkui viskas žydi ir kvepia – pats grožis, pats svaigumas! O juk visai neseniai įkvėpus didelį gurkšnį gaivaus oro norėjosi riktelėti iki pat debesų – “Rytoj vasara!”. Tą dieną šalia Širvintų kultūros centro vyko šventė šeimoms. Puikus oras, gera nuotaika viliojo suaugusius ir vaikus pabūti kartu.

Kultūros centro salėje vyko Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas, kuriame jaunieji talentai savo atliekamais kūriniais stulbino publiką. Tuo tarpu šalia kultūros centro prasidėjo tikros linksmybės! Čia skambėjo muzika, šoko Širvintų pradinės mokyklos mokinukai, buvo pučiami muilo burbulai. Pastarieji ne tik grožiui skirti buvo, bet ir kovai prieš rūkymą. Tai jau kelintus metus besitęsianti akcija, kurios metu visi skatinami pūsti muilo burbulus, o ne cigaretes.

Šventės akcentu tapo Širvintų miesto bendruomenės grožio studijos meistrių darbai. Grožio specialisčių desantą subūrusi šventės rėmėja A. Skeberienė džiaugėsi gausiu „klienčių ir klientų“ būriu. Tiek mažiesiems šventės dalyviams, tiek ir jų mamoms nemokamai buvo siūlomos grožio procedūros. Pasipuošusios šviesiai žaliomis miesto bendruomenę simbolizuojančiomis skarutėmis, garbanas raitė, įvairius kasų pynimo būdus demonstravo, šukuosenas kūrė plaukų stilistės Eglė Petrauskienė, Edita Narbuntaitė, Vida Vaičelienė. Makiažo gudrybėmis dalinosi Karolina Skebėraitė. Grožio paslaugomis naudojosi ne tik moteriška šventės dalyvių pusė. Vienkartines tatuiruotes mielai piešėsi ir berniukai. Čia vyravo jūreiviški, piratiški, vorų motyvai. Tik suaugę vyrai su šypsena lūpose apgailestavo, kad liko be procedūrų. Ilga eilė nusidriekė ir prie nagučių puošimo stalelio. Čia savo išmonę rodė Kotryna Skebėraitė. Norinčių pasipuošti eilė netrumpėjo ir šventei pasibaigus. Jos neišbaidė ir pradėjęs lynoti lietus, tačiau jam sustiprėjus, darbus teko baigti.

Prie tvenkinio ir Intos skulptūros ant batutų energijos perteklių liejo judriausieji, na o smaližiai rikiavosi prie cukraus vatos ir spragintų kukurūzų…

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Jo sako:

    Skeberiene kokia aktivi .

Jūsų komentaras:


devyni − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]