Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Žaidynes laimėjo Jauniūnų seniūnija

                      Čiobiškio pagrindinėje mokykloje ir Lapelių kaimo dirbtinės dangos krepšinio aikštelėje vyko Širvintų rajono seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynėse varžėsi septynių seniūnijų sportininkai. Į varžybas neatvyko Alionių seniūnija.

Žaidynių atidarymo metu sportininkus sveikino ir sportinės sėkmės linkėjo Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Elena Davidavičienė, Čiobiškio seniūnas Virginijus Niekis.

Krepšinio varžybose 3×3 į vieną krepšį nugalėjo Kernavės seniūnijos moterys ( Gita Minderytė, Kamilė ir Indrė Puzinaitės) ir Jauniūnų seniūnijos vyrai (Žydrūnas Čiapas, Ignas Bakėjus, Dalius Šalucha ir Jonas Pugačiauskas). Antrasias vietas laimėjo Čiobiškio moterys ir Gelvonų vyrai. Musninkų vyrai liko trečioje vietoje.

Šaškių varžybas laimėjo musninkiečiai Justina ir Gediminas Kapeckai ir Vladas Karablikovas. Antroje vietoje liko širvintiškiai ir trečioje jauniūniškiai.

Prie žaliųjų stalo teniso stalų geriausiai rungtyniavo širvintiškiai Giedrė Grinytė, Vygandas Mažeika ir Saulius Grinys. Antri buvo jauniūniškiai, treti čiobiškiečiai.

Smiginio varžybose komandomis nugalėjo Jauniūnų seniūnijos taikliarankiai. Antri buvo musninkiečiai, treti kernaviškiai. Asmeninėje įskaitoje moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Agnė Dulkytė (Jauniūnai), antra buvo Giedrė Grinytė (Širvintos) ir trečiąją vietą laimėjo Gita Minderytė (Kernavė).

Taikliausiai iš vyrų strėles mėtė musninkietis Andrius Dūda, antras buvo širvintiškis  Saulius Grinys                      ir trečiąją vietą užėmė Jauniūnų seniūnas Vidmantas Grinys.

Ilgiausiai žaidė ir daug prakaito išliejo paplūdimio tinklinio mėgėjai. Pirmąją vietą laimėjo čiobiškiečiai Laura Ruzgytė, Darius Kliučinskas, Paulius Gurskas ir Dainius Torgonskis. Antroje vietoje liko jauniūniškiai ir trečioje vietoje širvintiškiai.

Seniūnių dvikovės varžybas (smiginis ir krepšinio baudų mėtymas) laimėjo Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, aplenkusi širvintiškę Laimutę Griškienę.

Seniūnų varžybas laimėjo Vidmantas Grinys (Jauniūnai), Virginijus Niekis (Čiobiškis) buvo antras ir Nerijus Drazdas (Zibalai) užėmė trečiąją vietą.

Susumavus keturių geriausiųjų sporto šakų rezultatus pirmąją komandinę vietą laimėjo Jauniūnų seniūnijos sportininkai (36 tšk.), antrąją vietą užėmė Širvintų seniūnija (29 tšk), trečiąją Musninkų seniūnija (29 tšk. nes turėjo mažiai aukštesnių užimtų vietų negu Širvintų seniūnija). Čiobiškio seniūnija užėmė ketvirtąją vietą (28 tšk.), penkti buvo Kernavės seniūnijos atstovai (24 tšk.), šeštąją vietą užėmė zibališkiai ir septintoje vietoje liko gelvoniškiai (8 tšk.).

Varžybų uždarymo metu nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti gražuolėmis taurėmis, aukso, sidabro, bronzos medaliais, prizais ir diplomais.

Liepos mėnesį atskirų sporto šakų nugalėtojai atstovaus mūsų rajonui Vilniaus apskrities žaidynėse, kurios vyks Švenčionyse.

 

Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas  Borisas Sockis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ devyni = septyniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]