Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintose skambėjo pasaulio lietuvių giedama Tautiška giesmė

Liepos 6-ji, Valstybės diena – bene džiugiausia Lietuvos nacionalinė šventė. Nors niekada ir netapome Karalyste, karūna, turėjusi papuošti kunigaikščio Mindaugo galvą visiems laikams suteikė mūsų tautai išdidumo, garbės, didingumo pajautą. Ir metas toks – vasara – įkvepiantis džiaugsmui, judėjimui, bendrystei.

Gal todėl 2009 metais sugiedotas visuotinis Lietuvos himnas tapo gražia tradicija ir yra giedamas kasmet – tą pačią dieną ir tą pačią valandą visame pasaulyje.

Iniciatyva Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną giedoti Lietuvos himną gyvuoja nuo 2009 m., kai buvo minimas Lietuvos vardo tūkstantmetis, ir yra palaikoma lietuvių visame pasaulyje.

Tai diena, kai lietuviai būna pakviesti visame pasaulyje akimirkai sustoti ir atiduoti pagarbą savo gimtinei.

Liepos 6-ąją lygiai 21:00 val. iš lūpų į lūpas, iš šalies į šalį keliauja Tautiška giesmė – unikali mūsų tautos tradicija, kuri jau penkerius metus apjungia lietuvių bendruomenes ne tik gimtojoje šalyje, bet ir visoje planetoje. Giedoti himną kviečiami visi – subūrę savo bendruomenę, šeimą, giminę, draugus ar miesto gyventojus. Mūsų daug ir mes pasklidę visame pasaulyje, todėl giedant himną apima didingas jausmas, kad, nepaisant mus skiriančių atstumų, visi didžiuojamės Lietuva.

Širvintose taip pat jau penktus metus suskambėjo Lietuvos himnas. Giedamas jis ir įvairiuose rajono miesteliuose, kaimuose. Štai kelios akimirkos iš Širvintų. Šiais metais himnas buvo giedamas prie Kultūros centro. Nors ir nedaug giedotojų susirinko, nuotaika buvo pakili. Po Lietuvos himno niekas nenorėjo skirstytis, tad skambėjo lietuvių liaudies dainos.

Vilma Valiukevičienė

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Aha sako:

  Tau geda. Kitus rinkimus eik i taryba jei isrinks !!! Gakesi kas ryta atsistot ant savivaldybes laiptu sugiedot himna jei manai kad tai tarybos nario pareiga.

 2. sp4ju sako:

  kad be tarybos narių kurie valdžioje dar 1 koks

 3. Jo sako:

  Tikrai ne vienas tarybos nays!!!

 4. užtarėjai, sako:

  kiek tarybos narių Kernavėj giedojo?

 5. Jo sako:

  Pats maciau giedojo

 6. atsakymas gėdai sako:

  O jūsų peikiama valdžia himną giedojo Kernavėje :)

 7. gėda sako:

  Gėda Širvintų rajono tarybai – nei vieno nario, o ir rajono valdžiai atstovaujančiai gyventojų interesus. kur Jūsų patriotizmas ir tautinės sąvimonės ugdymas. tai jie turi rodyti pavyzdį ir būti rajono patriotais, gražių tradicijų ugdytojais.

 8. valdžia sako:

  O kodėl nėra valdžios? Tarybos narių? Juk jie privalo pavyzdį rodyti

Jūsų komentaras:


vienas × keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]