Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų rajono vaikų dienos centrų vaikai vasarą leidžia turiningai

Trečiadienį, liepos 17 dienos popietę, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė G. Čepienė ir tyrėjas A. Gelažauskas, lankėsi Vaikų vasaros stovykloje „Gyvenk sveikai ir prasmingai“, kuri įsikūrusi Pigašių kaime, kaimo turizmo sodyboje „Dagnužis“. Prižiūrimi keturių vadovių ir laikydamiesi nustatytų stovyklos taisyklių, tądien stovyklavo 30 vaikų (nuo 6 iki 14 metų), iš Bagaslaviškio vaikų dienos centro VŠĮ „Gelbėkit vaikus“ (vadovė Nijolė Masiulienė ir jos padėjėja Lina), Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ (vadovė Anželika Bagočiūnienė), Musninkų vaikų dienos centro „Aitvarai“ (vadovė Ieva Vaitkeviča).

Specialistė G. Čepienė su vaikais pasikartojo saugaus eismo taisykles, paaiškino kas yra chuliganizmas (necenzūriniai žodžiai, įžeidžiamas elgesys su kitais žmonėmis, trukdymas dirbti pamokų metu ir kiti chuliganiški veiksmai, kurie ne tik pažeidžia viešąją tvarką ir žmonių rimtį, bet ir žemina kiekvieno iš mūsų garbę ir orumą), priminė taisykles dviratininkams, kaip elgtis prie vandens telkinių, specialistė akcentavo, kad svarbiausia žmogui – gyvybė, kad visur ir visada reikia elgtis labai atsakingai. Ne visi vaikai iki susitikimo su pareigūnais buvo įsisąmoninę, kad ne kam kitam, o patiems reikia saugoti savo turtą (dviračius, mobiliuosius telefonus). Pareigūnė pademonstravo atsineštą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksą ir akcentavo, kad tai pagrindinis jos darbo „įrankis“, paaiškino kokia atsakomybė grėstų už vieną ar kitą teisės pažeidimą. Vaikams patarta kaip saugiai leisti vasaros atostogas, kad lyjant lietui prasmingiausias laiko praleidimo būdas skaityti knygas ir nors trumpam pamiršti kompiuterį. Svarbu, kad jų tėvai kontroliuotų, ar jie žaidžia krepšinį, ar tik dangstydamiesi juo vartoja svaigalus. „Sakoma, lenk medį, kol jaunas“, todėl svarbu, kad suaugę žmonės laiku pastebėtų jauno žmogaus klaidas ir jas ištaisytų bei patys rodytų pavyzdį, nes vaikai, kuriems stinga dėmesio ir ant kurių suaugę šeimos nariai išlieja savo pyktį, tampa panašūs į dygliuotus ežiukus ir patys pradeda atitinkamai elgtis.

Vaikai mielai diskutavo, policininkams atvėrė visas savo tiesas, nutikimus ir istorijas. Susitikimo metu vaikai dainavo stovyklos himną bei kitas populiarias dainas rungtyniavo estafetėse, iš raidžių sudėliojo policijos šūkį: Ginti. Saugoti. Padėti.

Susitikimo pabaigoje pareigūnai vaikų vasaros stovyklautojams dovanojo arbūzą, o vaikučiai įteikė pačių pieštą paveikslą ir žaisliuką vaizduojantį policininką. Vėliau kartu su vaikais išbandė stovyklos meniu, biliardo stalą. Atsisveikinant pareigūnai palinkėjo turiningo ir saugaus vasaros poilsio, vaikai pažadėjo, kad bus atsargūs, prižiūrės ne tik save, bet rūpinsis ir šalia esančiais, nuaidėjo skardus jaunųjų stovyklautojų „Ačiū“.

Išlydėję svečius, vaikai dalyvavo įvairiose estafetėse. Net lietus neatvėsino jų entuziazmo.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė G. Čepienė

Vilma Valiukevičienė

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Na sako:

    Labai aktivus dienos centras

  2. *** sako:

    Ginta, kaip visada žavi…

Jūsų komentaras:


× aštuoni = keturiasdešimt aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]