Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Gautos išvados dėl N. Dorofejevui suteiktų medicininių paslaugų kokybės

Jau gautos ir Krašto naujienas pasiekė įvairių įstaigų ir komisijų išvados dėl mūsų portale publikuoto konflikto Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre. Apie tai rašėme kovo 18 dieną Krašto naujienose. Į redakciją kreipėsi Nikolajaus Dorofejevo sesuo ir informavo, kad jos brolis, Nikolajus Dorofejevas, “2013 metų kovo 4 dieną kreipėsi į Širvintų pirminės sveikatos priežiūros šeimos gydytoją R.Hibner dėl patinimo ir skausmo kaklo srityje. Namo grįžo, gavęs nurodymą teptis tepalais ir laukti, kol praeis.

IMGP3004

Nikolajaus Dorofejevo sesuo teigia, kad jam medicinos paslaugos buvo suteiktos nekokybiškai

Netrukus dukrom teko vežti jį į Vilnių pas privačius gydytojus, kurie nedelsiant išrašė siuntimą į ligoninę. Kovo 6 d. vakare, jis buvo paguldytas į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas, o kovo 8 dieną perkeltas i reanimacijos skyrių”. L. Dorofejevaitė teigė, jog medicinos paslaugos jos broliui buvo suteiktos nekokybiškai ir kreipėsi į įvairias institucijas, kad ištirtų įvykį. “Man kyla daug klausimų, kodėl nebuvo parašytas siuntimas į ligoninę, kodėl nebuvo atlikti kraujo tyrimai, kodėl nebuvo siunčiamas ligonis pas kitų sričių specialistus konsultuotis, o tik pas vieną, kai iš išrašų matosi, kad konsultacijų reikėjo daugiau?”, – savo laiške klausė ligonio sveikata susirūpinusi sesuo. Visą straipsnį galite perskaityti čia:

https://www.krastonaujienos.lt/2013/03/skaitytojos-laiskas-po-staigios-sesers-mirties-buvo-baisu-matyti-akyse-paralyziuojama-broli/

Šiandien redakcijoje turime visų komisijų, audito, Širvintų rajono tarybos atsakymus ir išvadas, kurias pateikiame skaitytojams.

Širvintų rajono institucijų ir valstybinių institucijų išvados skirtingos. Širvintų rajono savivaldybės meras Širvintų rajono tarybos vardu bei VšĮ Širvintų PSPC vidaus auditas teigia, jog medicinos paslaugos pacientui buvo teikiamos laikantis įstaigoje patvirtintomis tvarkomis, o gydytoja vadovavosi savo patirtimi ir specialistų rekomendacijomis. Valstybinės institucijos savo išvadose teigia, jog paslaugos nebuvo teikiamos kokybiškai.

Laima Dorofejevaitė laiške redakcijai stebisi, jog į raštą, skirtą Širvintų rajono tarybai, atsakė meras. “Ar Taryba realiai buvo gavusi šį raštą? Kam siųsti kitus raštus – Tarybai, kuri neaišku, ar gauna raštus ar tiesiai merui?” – pristatydama situaciją svarstė laiško autorė. Jai kelia įtarimų ir mūsų audito darbo kokybė.

Pateikiame visų institucijų išvadas:

Širvintų rajono savivaldybės atsakymas.

VšĮ Širvintų PSPC vidaus audito ataskaita.

Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos Įsakymas.

Valstybinės medicininio audito inspekcijos prie SAM, Neplaninių kontrolių skyriaus išvados.

Krašto naujienų informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Tadas sako:

    Nikola visada buvai uz teisybe gerbiu tave kovok iki galo!!!!!!

Jūsų komentaras:


× penki = dvidešimt penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]