Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Po to kai rašėme. Ar tik tiek nusipelnė ES gyvenantys vaikai?

Krašto naujienose, rugpjūčio 8 dieną, buvo publikuotas straipsnis “Kur žaidžia daugiabučių namų vaikai vasarą” (https://www.krastonaujienos.lt/2013/08/kur-zaidzia-sirvintu-daugiabuciu-vaikai-vasara/). Straipsnyje buvo užduoti klausimai, į kuriuos atsako Širvintų rajono savivaldybės Administracijos direktorė Elena Davidavičienė:

LostFile_JPG_63151040

E. Davidavičienė

Manau, kad tai kalbama apie Širvintų miesto daugiabučių namų gyventojus. Kiekvienas turime teisę į ramybę, bet dieną (laikas nuo 6.00 val. iki 18.00 val.) vaikams uždrausti žaisti neįmanoma. Nuo 18 valandos prasideda ramybės laikas, kurio privalo visi laikytis, tad Tėvai turėtų pasirūpinti savo atžalomis, kad jie netriukšmautų ramybės metu. Pagal higienos normą HN  33:2011, garso lygis miestuose prie gyvenamųjų namų, dieną turi būti ne didesnis kaip 60, vakare nuo 18 valandos – 55, naktį – 50 decibelų. Jei triukšmas nepakeliamas galima iškviesti policiją.

Kiek pinigų rajono valdžia skyrė per paskutinius 30 metų vaikų žaidimų aikštelėms (manau turimos omeny daugiabučių namų aikštelės, tačiau galite paminėti ir pliažo aikštelę) įrengti, patobulinti, pataisyti?

Vaikų žaidimų aikšteles Širvintų mieste prižiūri UAB ,,Širvintų komunalinis ūkis”. Lėšos šių aikštelių tvarkymui yra skiriamos kiekvienų metų Savivaldybės biudžete kaip ir kitiems miesto tvarkymo darbams. Savivaldybės biudžete Širvintų miesto tvarkymo darbams ir kapinių priežiūrai 2013 metams skirta 454,8 tūkst.litų (vienam mėnesiui - 37,9 tūkst. litų). Naujai vaikų žaidimų aikštelės įrengiamos kartu su vykdomais projektais Širvintų mieste. Taip buvo įrengta vaikų žaidimo aikštelė paplūdimyje, prie vaikų dienos centro Kalnalaukio gatvėje ir panašiai.

Kas privalo sutvarkyti (suvirinti) metalo strypą, kuris kelia pavojų vaikų saugumui?

Fizinis ar juridinis asmuo, kuriam priklauso nuosavybės teise metalo strypas, ar žemės sklypas kuriame randasi metalo strypas privalo sutvarkyti (suvirinti) jį, kai kelia pavojų vaikų saugumui.

Tik tiek nusipelnė vaikai, augantys ir gyvenantys ES valstybėje?

Neturiu komentarų šiuo klausimu. Galėtume aptarti šiuos klausimus susitikimo metu, nes tik platesnė diskusija leistų suteikti daugiau informacijos Jums rūpimais klausimais. Mielai Jūsų lauksiu iš anksto sutartu laiku, nes šiuo metu iki rugpjūčio 26
dienos naudojuosi man suteiktomis kasmetinėmis atostogomis.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]