Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Tradicinis tinklinio turnyras Čiobiškyje

Vasaros pabaigoje, paprastai tą pačią dieną, kai vyksta atsisveikinimo su vasara kultūros renginys,  Čiobiškio šile jau kelinti metai vyksta tinklinio turnyras. Tai vienas iš vasaros palydėtuvių akcentų. Šiemet į  tinklinio turnyrą užsiregistravo net 10 komandų. Varžybos, prasidėjusios 10 valandą vyko iki vakaro, kol pajėgiausios komandos išsiaiškino tarpusavyje, kas šiemet stipriausias. Turnyro nugalėtoja tapo širvintiškių komanda, pasivadinusi ,,Turim‘‘ (Lukas Ališauskas, Aira Davidavičiūtė ir Marius Dubininkas). Antrąją vietą užėmė ,,mišri‘‘ komanda ,,Mikasa‘‘ (Inga Gladkauskaitė, Tautvydas Pileckas, Šarūnas Bagočiūnas ir Reda Lisauskaitė). Trečia liko dar viena komanda iš Širvintų ,,Herksena‘‘ (Paulius Leparskis, Tomas Repečka ir Aistė Garbatavičiūtė). Tinklinio varžyboms, kurios vyko pagal paplūdimio tinklinio taisykles (žaidžiant salėje žaidžia 6 prieš 6), teisėjavo Regimantas Mažrimas su pagalbininkais.

Kad Čiobiškis seniai garsėja kaip sporto entuziastų miestelis, žinoma seniai. Daugelis prisimena krepšinio komandą ,,Neris‘‘, kuri daug metų buvo rajono čempione. Čia seniai veikia ir sportinei veiklai vaikus ir jaunimą suburia sporto klubas ,,Pikuolis‘‘. Būtent šio klubo aktyvistai inicijavo projektą ,,Išlikim aktyvūs‘‘. Už projekto pinigus nupirkta įranga tinklinio aikštelei, įsigyta krepšinio, futbolo tinklinio kamuolių, stovų, švieslentė ir t.t. Taip pat čiobiškiečiai įsigijo naują kokybišką aprangą, kadangi jiems dažnai tenka dalyvauti įvairiose varžybose rajone, respublikinėse seniūnijų varžybose, kur jie gina rajono garbę. Projekto lėšomis organizuota išvyka į Palangą, taip pat į tarptautinį sporto festivalį, kuris vyko prieš pora metų Šiauliuose. Čiobiškio tinklinio komanda kartu su kitų Širvintų rajono seniūnijų komandomis (jos dalyvaus kitų sporto šakų varžybose) atstovaus mūsų rajonui rugsėjo mėnesį vyksiančiose respublikinėse seniūnijų varžybose.

Kaip pasakojo vienas iš  ,,Pikuolio‘‘ klubo vadovų R.Mažrimas, Čiobiškyje sportuojama ištisus metus – žiemą mokyklos sporto salėje vakarais žaidžia krepšininkai. Yra sporto klubo patalpos su treniruokliais Kultūros namuose. Visą vasarą į šilą rinkosi  jaunimas žaisti  tinklinį. (Nuotraukas iš šių metų turnyro atsiuntė čiobiškiečiai).

Ligita Varaneckienė

 

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Aistė sako:

    Paulius Leparskis, ne Leparskas :)

Jūsų komentaras:


septyni × = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]