INTUITYVIAI IŠMOKSTAMA ABĖCĖLĖ!    Pamokos botanikos sode. Kiekvienas mokinys globoja savo medį    2019 m. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai - II turas (vaizdo klipas)    Atsisakoma perteklinių pažymų apie vaikų sveikatą    Daugiau nei ketvirtadalis Lietuvos žmonių namų saugumą patiki šunims   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mokslo ir žinių šventė Bagaslaviškio vaikų dienos centre

Dienos centrą lankantys vaikai su tėveliais iš Bagaslaviškio I. Šeiniaus pagrindinės mokyklos šventės skubėjo į Vaikų dienos centrą, kur jų laukė atvykusi iš Širvintų švietimo centro psichologė Olga Gerviatovič bei Dienos centro darbuotojos: Nijolė, Lina, Inga.

Viešnia pasveikino vaikus su prasidėjusia Mokslo ir žinių diena, palinkėjo būti atsakingiems, aktyviems, gerai besimokantiems, įteikė Dienos centrui knygą. O kodėl vaikai turi gerai mokytis, dėl ko stengtis, kam reikalingas mokslas – psichologė daugiau kaip dvi valandas bendravo tiek su vaikais, tiek su vaikų tėveliais. Buvo žaidžiami žaidimai poromis, vaikai ir tėveliai turėjo vaidinti, išraiškingai perskaityti duotas psichologės užduotis. Psichologė susitikimo metu atsakė į tėveliams rūpimus klausimus: ką daryti, kai vaikas neklauso, kokias skirti bausmes, kaip jos veikia vaikus, kaip elgtis, kai vaikas pradėjo rūkyti, kaip vaikus sudominti veikla, kaip bendrauti ir t.t.

Dienos centro direktorė Nijolė Masiulienė perskaitė VO „Gelbėkit vaikus“ pirmininkės Brigitos Jovaišienės sveikinimą, vaikams palinkėjo būti kūrybingiems, sumaniems, padėti vieni kitiems ir aktyviai dalyvauti užklasinėje veikloje. Buvo aptarta tolimesnė Dienos centro veikla.

Dienos centro vaikai ir jų tėveliai niekada iš švenčių negrįžta be dovanų. Ir šį kartą visiems buvo įteiktos UAB „Deniels LT“ padovanotos naujos rankinės.

Susirinkusios mamos pagyrė Dienos centro darbuotojas, kurios labai skoningai papuošia patalpas, palaiko Dienos centre švarą ir tvarką. Dienos centrą lankys 20 vaikų iš daugiau dėmesio reikalaujančių šeimų.

Šventės pabaigoje visi susirinkusieji vaišinosi Ingos, Linos, Nijolės keptais pyragais, suteptais sumuštiniais. Vyko jurginų puokščių paroda. Dienos centro veikla vyksta vykdant projektus „Antrieji namai“ ir “Dar kartą pabūkime drauge“, kuriuos finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Širvintų socialinių paslaugų centras.

Visų vaikų, tėvelių vardu dėkojame psichologei Olgai Gerviatovič už patarimus, norą padėti vaikams, tėveliams, Dienos centro darbuotojams.

 Bagaslaviškio vaikų dienos centro informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]