Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintiškiai vertina pačių augintas gėles

 

IMG_8254
Širvintų gėlių pardavėjai rugsėjo antrąją dieną pasakojo, kad šiais metais gėlių pirkimo bumo nebuvo. Netgi ryškėja tendencija, kad kasmet šia proga gėlių perkama vis mažiau. “Juk gyvename kaimiškame rajone, beveik kiekvienas turi nuosavą namą ir gėlyną šalia jo, o rugsėjį žydi daugybė gėlių. Buvo laikas, kai labai populiarios buvo įmantrios puokštės mokytojams. Šiuo metu vertinamos pačių užaugintos, savo rankomis sušildytos gėlės.

IMG_8227

Na, bet visada bus ir tokių, kurie gėlių pirkti suka į gėlių parduotuvę. Šiais metais perkamiausi buvo kardeliai, kiek mažiau – rožės. Visi Širvintų gėlininkai rugsėjo 1-jai dienai buvo pasiruošę puikiai, gėlių nepritrūko, jos džiugins mokytojus ilgai žaviu žydėjimu”

IMG_8257

Šiemet į rugsėjo 2-ąją persikėlusi mokslo metų pradžios šventė atskleidė naują tendenciją – tradiciškai per šią šventę dažniausiai perkamas rožes nustelbė kardeliai. MAXIMA parduotuvėse kardelių populiarumas, palyginus su ankstesniais metais, išaugo keliasdešimt kartų, nustumdamas rožes į antrą vietą. Išaugo ir tortų pardavimai, smaližių pamėgti skoniai šiemet išliko nepakitę.

 MAXIMA LT, UAB, Pirkimų departamento direktorius Tomas Marcinkevičius sako, kad šiemet mokslo metų pradžios šventei buvo ruošiamasi atsižvelgiant į praėjusiais metais pastebėtus pirkėjų elgsenos pokyčius. „Įvertinę, kad anksčiau beveik vien rožes mokytojams pirkdavę moksleiviai ir jų tėvai pradeda ieškoti ir kitokių gėlių, šiemet užsakėme keliasdešimt kartų daugiau kardelių ir visus juos pardavėme. Klientams buvo pasiūlyta ir kitokių gėlių, kurios buvo tiesiog graibstomos iš lentynų. Ypatingai daug gėlių parduota rugsėjo 2-osios rytą“, – teigia T. Marcinkevičius.

Geles_MAXIMAAntroje populiariausių gėlių sąrašo vietoje išliko įvairaus ilgio ir dydžio rožės, trečią ir ketvirtą vietas pasidalijo gvazdikėliai ir gerberos. Taip pat pasiteisino MAXIMA sprendimas pristatyti naujovių – šiemet asortimente atsiradusios smulkiažiedės rožytės, chrizantemų, gerberų ir gvazdikėlių puokštės pateko į populiariausių mokslo metų pradžios gėlių sąrašą.

Pasak T. Marcinkevičiaus, atsižvelgiant į klientų poreikius, rugsėjo pirmosiomis dienomis gėlėms buvo taikomos iki 40 procentų siekiančios nuolaidos. Galimybė sutaupyti ir išsiplėtęs asortimentas lėmė, kad šiemet mokslo metų pradžioje MAXIMA klientai gėlių įsigijo beveik 10 kartų daugiau nei pernai.

Mokslo metų pradžios šventė neįsivaizduojama be saldumynų. Tortas yra tapęs privalomu atributu beveik ant kiekvienos šeimos šventinio stalo. Pirmomis rugsėjo dienomis MAXIMA konditerijos meistrų pagamintų tortų parduota tris kartus daugiau, nei įprastomis dienomis, beveik 14 tonų. Populiariausi skoniai išliko panašūs, kaip ir ankstesniais metais: dažniausiai klientai MAXIMA parduotuvėse rinkosi šokoladinį tortą „Juodoji rožė“, taip pat tortą su maskarponės sūriu, karamelinį tortų su lazdyno riešutais.

Parengta pagal Renatos Saulytės (MAXIMA LT) pranešimą

ir pagal Širvintų gėlių pardavėjų (gėlių kiosko turgavietėje, gėlių parduotuvės “Smiltė” ir A. Paškauskienės IĮ) pasakojimus


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du + = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]