Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Komentaras: Širvintas būtų galima “pravalgyti” per pusmetį

photo (3) - Kopija

Kęstutis Pakalnis

Paskaičius vieną kitą straipsnį apie Vilniaus miesto skolas galvoje sukasi nelabai linksmos mintys. Skolos milžiniškos. Štai 15min. praneša, kad Vilniaus savivaldybėje baiminamasi, kad iki metų pabaigos sostinė bus skolinga jau net 1,5 mlrd. Lt, o tai yra daugiau, nei metinis Vilniaus biudžetas. Labiausiai skolas augina miesto viešasis transportas, mokesčiai už švietimo įstaigų komunalines paslaugas ir miesto tvarkymas. Be to, Vilniečiams, greičiausiai, brangs šaltas vanduo. Net trečdaliu!

Manau, kad tokia situacija priklauso nuo visos savivaldybės valdančiųjų komandos. O juk antru smuiku ten groja ir Jonas Pinskus vis su savo žmona Živile ketinantis “gelbėti” Širvintas. Tad norisi garsiai paklausti – kas būtų, jei Širvintose imtų vadovauti šios šeimos atstovai? Ar nebūtų situacija labai panaši į vilniečių, susigūžusių šaltuose butuose, nes šildymas ten neįjungtas, ir nerimaujančių? Mano nuomone, pavyzdys labai akivaizdus ir vertėtų gerai pagalvoti apie tai prieš rinkimus. Vis girdisi – va, ateitų tas ir anas į valdžią – tvarką padarytų. Štai, žiūrėkit, kokia “tvarka” ten daroma. Be skolų ir skandalų kol kas mažai kas girdisi. Nemanau, kad čia jiems pavyktų geriau tvarkytis, jei nesusitvarkoma turint keleriopai didesnį Vilniaus miesto biudžetą. Taip “dirbant”, mano nuomone, mūsų mažas Širvintas būtų galima “pravalgyti” per pusmetį.

Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys, LiCS Širivntų skyriaus pirmininkas Kęstutis Pakalnis


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. To sernas sako:

  Nu dar betruko, kad mokesciu nemoketu :) visi mes juos mokam, cia ne privalumas, o butinybe… Gerai skambetu agitacija “rinkit mane, nes AS NET MOKESCIUS moku” :D

 2. To sernas sako:

  Miestas isgrazejo skolon :)

 3. Na sako:

  Ir taip daugeliui aisku kas jie per zmones.

 4. Zivile sako:

  Nekenciu

 5. Na sako:

  Kad panervino tai tikrai su savo praeitim!!!

 6. nu nežinau sako:

  Ta kryptimi beeidami ir skaitydami viešoje erdvėje skelbiamus valdžios komentarus, prieisime prie išvados, kad Kristų irgi Živilė nukankino.

 7. Kaip sako:

  Kaip jums kvailiams ji priburia

 8. Jo sako:

  Blogai manai !!!!

 9. hLDKGJJ;L sako:

  mano manimu tik su Pinskuvienes pagalba buvo sutvarkita maksimos aisktele pries 5 metus. Tai inai ustvere ir neleido ten vaziuoti. Dabar niekas nesirupina ie biedno zmogaus nesupranta.

 10. sernas sako:

  Be to, ten kur tu ziuri kiek Pakalnio verslas generuoja pinigu, turi buti paskelbta kiek juo verslas sumoka i metus mokesciu. Paskaityk, ir praeis noras sykti ant padoriu verslininku.
  Pasyk gal ant Pinsku? Nemanau kad isdrisi, nes greit tave isp+s. Ir pora simtu tukstanciu uzsiprasys. Ten tai verslininkai!

 11. sernas sako:

  Kokios problemos? Jis dirba. Ir uzdirba. Nepavydek. Padaryk savo ka nors, apart pilti brudus ant verslininiku – vienintelo sluoksnio, kuris islaiko valstybe.

 12. Paprasta sako:

  Paziurek lengvai prieinama duomenu baze kiek jo verslas generuoja pinigu ir dinks noras rasyt melaginga info

 13. sernas sako:

  Manau, kad Pakalnis pakankamai uzdirba is savo verslo, kad keliauti po madagaskarus. O meru jisai buvo didziauses krizes laiku, kai net mero reprezentacinio fondo nebuvo ir geles ir saldainius sveciams teko pirkti is savo kisenes. Jis tada taip ir darydavo. Ir miestas isgrozejo butent juo merystes laiku.

  >Karti tiesa
  Slykstu skaityti tai ka pats/i parasei.

 14. Karti tiesa sako:

  Jo, Pinskai tikrai butu “labai blogai”, kai Kestutis buvo meras,laikai buvo lengvesni, meras tiek uzdirbdavo, kad ir dabar dar yra is ko versla pletoti :) ir masinas keisti vis ispudingesnemis , ir pakeliavo zmogus uz musu kas menesinius mokescius siuksliaveziams :) slystu skaityti, geriau nerasyti nieko, jei neturi ka pasakyti!

 15. Na sako:

  Vanduo pabrango mano manimu ne be Pinskuvienes pagalbos jos isejimas per balsavima ir nuleme kainos pakelima

 16. taupyti ir užsisuko sako:

  Jo Vilniui labai blogai, labai blogai. Salta vanduo brangs, labai blogai. O pas mus nebrangsta, labai gerai, nes ir taip jau 3 kartus brangesbnis negu Vilniui. Pas mus silta, o Vilniui nesilta. Baisu ir geda. Vilniuj darbe žmonės nagus šala, pas mus nesala.Nerasysiu kaip pas mus silta. Nes i teisma paduos.

 17. Pats sako:

  Pats taupai ir dar verki geda

 18. kur sako:

  žmonės nori šildytis, ten ir šildo, o kurie nusprendė taupyti ir užsisuko šildymą tai jau neverkit. Vilniuj darbe žmonės nagus šala. namie gali ir dekin susisukt

 19. Jo sako:

  Pas mane tai sildo!!!

 20. vadovaus sako:

  šeima ir niekur nuo to nesidėsit

 21. pravalgo sako:

  Perskaičius straipsniuka taip silta pasidaro sirvintiskiu butuose, ne taip kaip Vilniuj, jau taip silta, kad net septintu ar net desimtu smuiku susigūzus norisi groti ir paklausti, kada gi Sirvintose prades sildyti. Pries rasant reiketu ne garsiai klausti, o tyliai pasidometi, kodel sirvintiskiu butai nesildomi. Turbut viska ir Vilniui, ir Sirvintoms nusprendzia Dievulis, o ne smuikininkai.

 22. Na sako:

  Ka cia kalbet ir taip aisku kuo baigtusi ju valdimas

 23. sernas sako:

  Paskaiciau ir neskaniau pasidare. Pakalniui truko nervai. O nederetu. Pakalnis garbingas ir padorus zmogus. Be tpo politikas. Reikia laikytis.
  O Pinskai – tai …. Nerasysiu. Nes i teisma paduos.

Jūsų komentaras:


keturi × = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]