Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Prie Paširvinčio kapinių bus statomi modernūs laidojimo namai

Širvintos – nedidelis miestas, tad kiekvienos statybos pritraukia daug dėmesio. Jau kurį laiką širvintiškiai dairosi į prieš Paširvinčio kapines stumdomas žemes ir spėlioja – kas ten bus statoma. Krašto naujienas pasiekė žinia, kad  čia bus statomi modernūs laidojimo namai. 

IMG_8998 - Kopija

UAB Ježvitas direktorius V. Matulis

Patikrinti informacijos skubėjome į UAB Ježvitas, pas bendrovės direktorių Vytautą Matulį, nes pirminėmis žiniomis tai – bendrovės projektas.

Vytautas Matulis patvirtino, kad iš tiesų prie Paširvinčio kapinių bus statomi laidojimo namai – erdvūs, šiuolaikiniai, su plačiais įėjimais, poilsio kambariu, šaldytuvu mirusiems laikyti ir jų parengimo šarvojimui patalpa.

Kodėl nuspręsta statyti laidojimo namus, V. Matulis atsakė, kad tai tiesiog atsitiktinumas – atsirado proga nupirkti sklypą, kuriame norėta statyti laidojimo namus, buvo jau detalusis planas padarytas, tačiau pristigus galimybių, idėja ir sklypas buvo pardavinėjami, tai energingas ir besirūpinantis savo miestu verslininkas ėmėsi iniciatyvos – nupirko sklypą ir idėją. “Tai bus dovana miestui”, – kalbėjo verslininkas, – “man mano esamo verslo pakanka, tačiau norėjosi padaryti kažką gero visiems”.

IMG_9003 - Kopija

Čia per metus laiko bus pastatyti modernūs laidojimo namai

Jau gauti statybos leidimai, vyksta pirmieji darbai. V. Matulio teigimu, laidojimo namai planuojami pastatyti per metus laiko, kitą rudenį tikimasi atidaryti patalpas naudojimui.

Ar pats vykdys verslą, ar kažkam išnuomos patalpas, V. Matulis dar nežino.

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Padės ir numirt... sako:

  Nuo kada Matulis toks geras psidarė?Taip… pastatis,o paskui pats ir siųs ten…
  Matulis blusą pėsčio į Berlyną nuvaris už centą,o čia jis pastatis ,mat užtenka jam “verslo” dabar kitiems,mat jis,dykai gero padaris :)
  Daugiau tokių Matulių ir nebebus iš ko pensijos mokėt tada patys ten nueisit,vienaip ar kitaip…

 2. sako:

  Su ponu Vytautu turiu valdiškų reikalų, jis visados laikosi savo duoto žodžio. Linkiu tik sėkmės.

 3. Jo sako:

  Vytas falsyvas o jo antroji puse dar blog.

 4. Jadvyga sako:

  Rajonas sensta. Žmonės miršta ir kartais mirusiųjų artimiesiems net tenka laukti, kol atsilaisvins kuri šarvojimo salė.Tikrai gera žinia, kad mieste atsiras modernūs, šiolaikiški laidojimno namai, kur bus pasirūpinta viskuo, kad padėti mirusiųjų artimiesiems. Ponas Vytas Matulis tikrai ištesės savo žodį. Belieka jam palinkėti sėkmės.

 5. Dovana? sako:

  Tai laidos nemokamai, jei dovana?

 6. XXX sako:

  Šaunuolis p. Vytautas!
  esami laidojimo namai neatlaiko jokios kritikos. Paupyje ir tarp gyvenamųjų namų jiems ne vieta. O kokios sąlygos: pagyvenę žmonės tame prie upės į tą vadinamą poilsio kambariuką palėpėje užsikabaroti negali… ką ir bekalbėti, prastos sąlygos, kitur kaimuose geriau sutvarkyta, negu mūsų “didmiestyje”. Kai atsidarys nauji, esami paprasčiausiai užsidarys.

 7. O sako:

  Saunuolis Matulis ir seip jis liuks vyrukas

 8. sernas sako:

  Ne per daug Sirvintam laidojimo namu? Bus kaip “12 kedziu” – zmones Sirvintose gyveno tik tam kad nusikirpti ir pamirti…
  Ai, dar prisigerti!

Jūsų komentaras:


septyni − = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]