Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono mokyklos – VIII-ojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojos ir prizininkės

Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, vyko VIII-ojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojų savivaldybių ir bendrojo ugdymo mokyklų apdovanojimai.

 Pradinių mokyklų grupėje ir vėl pirmąją vietą laimėjo Širvintų pradinė mokykla. Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto prizu ir padėkos raštais buvo apdovanotos direktorė Irena Sližauskienė, mokytojos Danguolė Skirmantienė ir Ramunė Savickienė.

Širvintų rajono „Atžalyno“ progimnazija užėmė antrąją vietą. Prizu ir padėkos raštais buvo apdovanoti buvusi direktorė Helena Vaicekauskienė, buvęs kūno kultūros mokytojas Leonas Vaicekauskas ir kūno kultūros mokytojai Asta Čatrauskaitė, Marytė Gulbinienė ir Nerijus Pakalnis.

Širvintų rajono savivaldybė, trečioje rajonų grupėje (pagal mokinių skaičių) užėmė antrąją vietą. Prizu ir padėkos raštais buvo apdovanota Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė ir Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Borisas Sockis.

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vardu sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime siekti dar geresnių sporto pasiekimų garsinant Širvintų rajoną.

Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Borisas Sockis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ aštuoni = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]