Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų švietimo centre – dviguba šventė

Širvintų rajono švietimo paslaugų centre ketvirtadienį buvo ypatingai šventiška atmosfera. Čia daug garbių svečių sukvietė net dvi progos – Širvintų rajono švietimo centrui sukanka 12 metų ir buvo atidaromos naujos, iš projekto lėšų suremontuotos patalpos. Kaip informuoja Širvintų rajono savivaldybės administracija (www.sirvintos.lt), “Vadovaujantis 2009 m. balandžio 28 d. Širvintų rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-112 „Dėl Širvintų rajono švietimo centro dalyvavimo projekte“, Švietimo centrui buvo suteiktos buvusio kino teatro operatorinės patalpos, kurios, įsisavinus Europos Sąjungos lėšas,  renovuotos ir pritaikytos kasdienei Pedagoginės ir psichologinės tarnybos veiklai”.

Susirinkusiems pasidžiaugti Švietimo centro pasiekimais, buvo pristatyta 12 metų veikla. O anot veiklą pristačiusių metodininkės Vaivos Radeckienės ir direktorės Daivos Vinciūnienės, nuveikta išties daug. Čia kuriamos programos, metodikos, rengiami seminarai, mokymai, čia konsultuojama, veikia įvairios komisijos ir tarnybos. Čia pedagogų kelio galas, o daugelio moksleivių kelio pradžia, nes būtent čia vyksta daug konkursų ir projektų, kaip sakė Švietimo centro direktorė Daiva Vinciūnienė, čia organizuojama visa neformaliojo švietimo veikla išskyrus sportą. Didžiuojamasi ir čia veikiančiu trečiojo amžiaus universitetu. Sunku ir išvardinti viską, kas čia vyksta, ko siekiama ir kas organizuojama.

“Kiekvienas paliekam pėdas žemėj, Kai einam laukais. Jei gilios, ilgai jos išlieka, Jei teisingos, jos tampa keliais” - Justino Marcinkevičiaus žodžius citavo direktorė ir pasidžiaugė, kad Švietimo centre dirba puikus kolektyvas. Daugelis jų – ne vienerius ir ne penkerius metus. Tad atminimo dovanėlės buvo įteiktos nuo pat Švietimo centro pradžios dirbančiai metodininkei Vaivai Radeckienei ir 10 metų dirbančiai neformaliojo ugdymo organizatorei Daivai Chadusevičienei.

Buvo padėkota šventės rėmėjams: Gerbiamam Kęstučiui Pakalniui ir UAB „Underhill Baltic“, UAB „Lelija“, UAB „Vizoma“, R. Šimonio personalinei įmonei „Viktorija“, UAB „Bagaslaviškio pieninė“.

“Mes siekiame, kad centro deklaruojamos vertybės – modernumas, daugiafunkciškumas, atvirumas bendruomenei ir efektyvumas sutaptų su konkrečiais darbais. Visada siekėme ir siekiame dabar, kad centras atitiktų bendruomenės (pirmiausia – pedagoginės, bet ne tik) lūkesčius ir poreikius. Dirbame dėl bendruomenės, bendruomenei ir su bendruomene. Esame mūsų rajono švietimo ir visos bendruomenės nariai”, – kalbėjo Širvintų rajono švietimo centro direktorė Daiva Vinciūnienė.

Šventėje dalyvavo ir Švietimo centrą sveikino Lietuvos  švietimo ir mokslo viceministrė Edita Tamošiūnaitė, Lietuvos pedagoginių psichologinių tarnybų vadovų asociacijos prezidentė Roma Vida Pivorienė, Molėtų švietimo centro direktorė Romualda Žvinienė, Širvintų rajono savivaldybės vadovai – meras Vincas Jasiukevičius, vicemeras Andrius Jozonis, Administracijos direktorė Elena Davidavičienė, direktorės pavaduotoja Rasa Tamošiūnienė, Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Kęstutis Pakalnis, Tarybos nariai Daiva Sakalauskienė, Antanas Lidžius, Romas Zibalas, Marijan Buinickas, Širvintų rajono Vietos veiklos grupės pirmininkė Vita Janavičienė, Širvintų rajono seniūnė Laima Griškienė, švietimo, kultūros įstaigų vadovai, bei daug kitų svečių. Originaliai patalpų kaimynus pasveikino Širvintų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius, daug sėkmės ir šviesos darbe linkėjo kolegos ir partneriai iš įvairių tarnybų ir organizacijų.

Atverti duris į Švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos  naująsias patalpas – perkirpti simbolinę juostelę buvo pakviesti Švietimo ir mokslo viceministrė Edita Tamašiūnaitė, vicemeras Andrius Jozonis, Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Kęstutis Pakalnis, Švietimo centro direktorė Daiva Vinciūnienė.

Širvintų švietimo centro direktorė Daiva Vinciūnienė džiaugėsi įgyvendintu projektu, naujomis patalpomis ir džiaugėsi, kad šis projektas sudarė sąlygas Pedagoginei psichologinei tarnybai įsikelti į naujas patalpas. “Mums, specialistams, labai svarbu, kad mūsų klientai – vaikai, mokinių tėveliai, mokyklų vaiko gerovės komisijų nariai, mokytojai gautų kokybišką efektyvią pagalbą, būtų ir toliau užtikrinamas teikiamų paslaugų konfidencialumas”, – kalbėjo direktorė.

Šventę papuošė Meno mokyklos Akordeono klasės mokinės, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatės Deimantė Stankevičiūtė ir Aistė Jurkevičiūtė, vadovaujamos muzikos mokytojos metodininkės Aldonos Pažusytės.

 ***

Apie projektą:

Suremontuota – 149,15 kv.m.

Statybos darbus atliko statybos bendrovė UAB „Irdaiva“ .

Statybos darbams skirta 585805 Lt.,

Baldams ir įrangai skirta:  baldams – 16 549,17 Lt., biuro įranga – 55 715,66 Lt.

Gautos lėšos daugiau 658069,96 Lt .

 Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Mes sako:

  Savivaldybes darbuotojai tai tikrai dirba

 2. klausimui klausimas sako:

  o tai kas ne bezdelnikai tada?

 3. Klausimas sako:

  Ar reik is vis to centro bezdelnikai

 4. Jo sako:

  Fainas kolektyvas

 5. Na sako:

  Daug ponu buvo!

Jūsų komentaras:


šeši − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]