Užbūrė Pakruojo dvaro gėlių kompozicijos, jų įvairovė, spalvingumas    Prevencija, skirta gyventojų turto apsaugai    Žolinėje – saugumas    Mes tikrai mylim Lietuvą...    Širvintiškiai ir vėl stojo į Baltijos kelią   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Keičiamas Širvintų rajono remiamos ir skatinamos veiklos aprašas

IMG_8554

Mero pavaduotojas Andrius Jozonis

Praėjusiame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje visiems tarybos nariams pasisakius už, priėmėme tarybos sprendimą „Dėl Širvintų rajono savivaldybės remiamos ir skatinamos veiklos tvarkos aprašo patvirtinimo“. Su tarybos sprendimu ir jo priedu galite susipažinti čia: http://www.sirvintos.lt/lt/e-demokratija/e-teisekura/566/p420.html

Šio tarybos sprendimo idėja kilo analizuojant kitų Lietuvos Respublikos savivaldybių remiamas veiklas. Trumpai ir iš esmės pristatydamas šį projektą, paminiu kelis svarbiausius dalykus:

 1. šis aprašas yra skirtas paremti keturioms atskiroms asmenų grupėms: ūkininkams, smulkiems ir vidutiniams verslininkams, nepelno siekiančioms organizacijoms (asociacijoms, daugiabučių namų bendrijoms ir profsąjungoms) ir jaunimo organizacijoms.
 2. šios skatinimo formos Širvintų rajono savivaldybės biudžete buvo kaip atskiros priemonės, tačiau šiuo tarybos sprendimu jos yra atnaujintos ir sudėtos į vieną vietą. Tai padaryta todėl, kad visos keturios priemonės buvo pasenę, greičiausiai todėl jose metų pabaigoje likdavo lėšų. Taigi po apjungimo ir atnaujinimo, manau, padėtis pasikeis, be to, apjungimas reiškia ir tai, kad pinigus iš vienos priemonės į kitą, esant poreikiui, bus galima lengvai perkelti administracijos direktoriaus įsakymu.
 3. turiu pasakyti, kad skatinimas kitose savivaldybėse yra gerokai didesnis, lyginant su mūsų savivaldybe, tačiau esant ekonominiam pakilimui, galima bus numatyti didesnes lėšas visose priemonėse, be to, esant reikalui ar naujoms idėjoms, remiamos ir skatinamos veiklos tvarkos aprašą bus galima koreguoti tarybos sprendimu.

Mano požiūriu, šis padarytas darbas visų pirma turėtų skatinti bendruomeniškumą, tai yra, įvairių asociacijų, daugiabučių namų bendrijų, profsąjungų, bei jaunimo organizacijų steigimąsi Širvintų rajone. Antras prioritetas teikiamas tiems, kurie iš savo veiklos gauna pajamas – smulkiems verslininkams, ūkininkams. Sutinku, kad savivaldybės tam skiriamos lėšos šiandien yra labai mažos, tačiau ši tvarka yra orientuota į pačius mažiausius ir manau, kad ji bus naudinga; ateityje situacija gali keistis.

Noriu pakviesti visus suinteresuotus pasinaudoti šiuo tvarkos aprašu jau nuo 2014 metų, taip pat, naudodamasis proga, dėkoju visiems savivaldybės administracijos specialistams, kurie dalyvavo darbo grupės posėdžiuose ir padėjo parengti šį tarybos sprendimą.

Mero pavaduotojas Andrius Jozonis


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. Skaitytojas sako:

  Labai dėkingas

 2. Skaitytojui sako:

  Jaunimo politikos pagrindų įstatyme.

 3. Skaitytojas sako:

  Kokiame įstatyme apibrėžta jauno žmogaus sąvoka?

 4. Skaitytojui sako:

  Jauno žmogaus sąvoka yra apibrėžta LR įstatymuose.

 5. Taigi sako:

  Skaitytojui->
  Viename punkte “vykdytojai”, kitame punkte “dalyviai”

 6. Skaitytojas sako:

  Perskaičius Tvarkos aprašą, 28 ir 29 punktus “Ne mažiau kaip 2/3 projekto vykdytojų turi būti jauni žmonės.” iškilo klausimėliai, kodėl du punktai vienodi?, ir kas yra jaunas žmogus? Man per 50, bet jaučiuosi dar labai jaunas:)))

Jūsų komentaras:


šeši × šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]