Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Moliūgų, raganų, fėjų, burtininkų ir velniukų puota

Kartą viena mama nusprendė suburti Širvintų šeimas į būrį – juk drauge smagiau! Taip gimė Širvintų tėvų ir vaikų klubas. Iš pradžių Super mamose, vėliau – realybėje… Bėgo metai, vaikai augo, keitėsi tėvų poreikiai. Gatvėse nebeliko būriu vaikštančių mamų su linksmais mažyliais. Vaikai jau seniai išsibarstė po mokyklas, darželius, lanko būrelius, mokosi plaukti, žaisti žolės riedulį, kerta užsienio kalbas… Kai kurie jau praaugo savo motinas…

Po kelerių metų…

Kartą viena mama nusprendė suburti Širvintų šeimas į būrį – juk drauge smagiau! Taip gimė Širvintų mamų grupė Facebooke (juk nauji laikai, nauji vartai į pasaulį!), vėliau - realybėje. Ir vėl pasipylė po miestą būriais vaikštančios mamos su linksmais mažyliais!

Pirmosios mamos, pastebėjusios jaunųjų mamų entuziazmą ir norą veikti, pakvietė jas įsilieti į Širvintų tėvų ir vaikų klubo veiklą. Kaip smagu ir prasminga – klube atsiras jaunoji karta! Bus naujų veidų, naujų idėjų, naujų galimybių!

O vakar įvyko pirmasis jaunųjų Širvintų tėvų renginukas – mažylių Halloweenas. Su linksmais patiekalais, kaukėmis ir žaidimais! Jaunos mamos Vilmos iniciatyva virto smagia pramoga jaunoms šeimoms. Kūrybiškumui nebuvo galo! Moliūgai, šikšnosparniai, vaiduokliai, linksmos kirmėlės, vorai…

Širvintų tėvų ir vaikų klubo atstovės pasveikino susirinkusius tėvelius ir mažylius bei oficialiai pakvietė jungtis į klubo veiklą. Planuojama Kalėdoms rimtai sukirsti rankomis ir suorganizuoti naujųjų narių įšventinimo apeigas.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. P sako:

  O man patinka sernas

 2. Jaunoms šeimoms sako:

  Smagu skaityti apie Jūsų gražią veiklą, gražų šeimų pasibuvimą. Šaunuoliai,čia tik pradžia. Bendraukite, būkite kartu, tegul Jūsų veikla sėkmingai plėtojasi :) .

 3. šernui sako:

  derėtų laikytis bent kiek kultūros. Fui kaip negražu taip burnotis viešoje erdvėje, tai parodai savo žemą moralę! Nederėtų knistis ne savam darže… Susiraski ką veikti, panašu, kad tik sėdi ir komentuoji visus parašymus, taškaisi. Kniskis savame darže.

 4. Labai gražu sako:

  Vienas žodis – GRAŽU:), šaunuoliai. Ir mamytės, ir vaikučiai, ir tėveliai kartu, visiems linksma ir smagu. Šaunuoliai!

 5. as sako:

  kokie patiekalai! na ir grozis. zinoma ir mamos ir vaikai ri teveliai grazus. baltai pavydziu !

 6. Žiežula sako:

  Nemanau, kad yra mūsų švenčių ir nemūsų. Svarbu, kad šventė mokytų vaikus gerumo, draugiškumo, išradingumo. Jau vien tai, kad jauni zmonės buriasi draugėn, kad bendrauja ne tik tėvai, bet ir jų vaikučiai, jau yra gerai. Juk niekas daugiau jiems švenčių neorganizuoja. Ir tokia šventė bent jau geriau, negu save vadinantys tikrais katalikais tuština bambalius, daužosi ir visa tai mato maži vaikai.

 7. senukai sako:

  Jūsų šventė baigiasi, užleiskit vietą jaunimui ir nemoralizuokit. Patys juos tokius laisvus auginom, patys jiems pasaulį parodėm tad nepykim, kad jie tą pasaulį supranta taip, kaip jiems reikia.

 8. Anonimas sako:

  Pirma karta pritarsiu sernui. Kokia tokiu amerikonisku beskonybiu paskirtis? Ka jos duoda? Nebent nuo kudikystės ugdomas mankurtizmas. Baisu.

 9. sernas sako:

  Kokia tai svente? Bezbaznikai. Nuo pat vaikystes herezijas rodo. Kas is tu vaiku isaugs? Velniai? Moliugai? Prasykome mes savo dvasia su tokiomis party.

 10. Aušrinė sako:

  Šaunuolės mamos – kiek išradingumo ir džiaugsmo visiems tokiose šventėse!

Jūsų komentaras:


vienas × = du

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]