Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Nijolės Didžiokienės tapybos darbų paroda “Spalvų darnoje atgimstu”

Lapkričio 15 d. Širvintų kultūros centro parodų salėje įvyko Nijolės Didžiokienės tapybos darbų paroda “Spalvų darnoje atgimstu”. Daugiau informacijos apie parodą jau greitai Krašto naujienose.

Paroda veiks iki gruodžio 1 d. Kviečiame apsilankyti….

Nuotraukos Ramunės Pauliukonienės ir “Spalvų gama”.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Sekmadienė sako:

  Nuostabūs paveikslai! Kaip subtiliai, spalvingai Nijolė atveria savo vidinio pasaulio klodus. Kiek ten šilumos, gerumo, šviesos! Ir šito nesumeluosi, neišgalvosi. Ačiū už šviesos akimirkas! O tokių komentatorių kaip „Nelabai“ lai būna, jie kaip tik parodo savo sielos skurdumą, pagiežą ir pavydą. Jiems gi viskas neskanu, ką daro kiti. Nereikia pavydėti to, ko pats nesugebi. Nijolei linkiu kuo didžiausios kūrybinės sėkmės.

 2. Tada sako:

  Tada kaip ir visi Sirvintiskiai labai esat cekava

 3. To na sako:

  Atsiliepimu knyga guli viesai ant stalo, uzeik, pasiziurek ir parasyk. Viskas viesa

 4. Na sako:

  Na ir neobjaktivu, kaip galojot skaityt atsiliepimus vedinasi jus drauge tikrai geda

 5. Skaiciau sako:

  Skaičiau atsiliepimu knyga, tai net sveciai is kaimynines valstybes (Baltarusijos) liko suzaveti paroda. Sekmes ir toliau garsinant Sirvintas.

 6. Palaikau sako:

  Palaikau Parodos lankytoja, labai jau taikliai atsake komentarui Nelabai. O Nelabai, tai, jeigu neturi ka gero pasakyti, tai geriau patylek.
  Nijole, grazus , isgyventi ir su meile sukurti darbai. Gerai, kad atradai save. Nesustok, kurk.

 7. Žaviuosi sako:

  Žaviuosi Nijolės kūriniais, nuo jų sklinda gyvenimo džiaugsmas ir meilė. Galbūt dailės kritikai ir rastų prie ko prisikabinti, bet man atrodo, kad jos darbai tapyti širdimi. Ir tik įdėta širdies dalelė pasiekia mūsų širdis ir palieka jose pėdsaką. Ir toliau taip , Nijole, dideliausios Jums kūrybinės sėkmės ;)

 8. Nuostabūs darbai sako:

  Labai gražūs darbai! Manau, kad kiekvienas gali sau surasti tai, kas labiausiai patinka! Nuostabi paroda ir manau, kad autorė be galo meniškai sugeba perteikti tai, kas ištikrųjų miela ir gražu!

 9. Parodos lankytoja sako:

  Kreipiuosi į Nelabai – Jeigu Tau buvo neskanu, tai greičiausiai atsikandai drobės su tapybos dažais, o tai iš ties nevalgoma,nes kūryba pajaučiama arba ne…Šiuo atveju jeigu užsiminei apie “pizonus”, tai iš ties turbūt turėjai nusivilti (pižonas [pranc. pigeon – balandis, karvelis]),nes keptų karvelių ten nebuvo. Parašytas komentaras tikrai buvo “neskanus” ir verčia manyti, kad tai vienintelis kūrinys gyvenime, kurį Nelabai sugebėjo sukurti.

 10. Bus sako:

  Bus pavyduoliu, kurie negales dziaugtis nuostabiais darbais ir ideta siluma i paveikslus, bus, kas labai dziaugsis Nijole, tavimi ir didziuosis, kad tu gyveni Sirvintose. Visko bus…. bet tu kur ir toliau, garsink sita maza miesteli ir klausyk geru atsiliepimu, bei atkreip demesi tik i konstruktyvia kritika. Laikykis, mes palaikom yave, tu nuostabi, ne tik kaip kureja, bet nepaprastai atviros sielos ir dideles sirdies zmogus

 11. Nelabai sako:

  Nijole aciu uz pakvietima , darbai tavo man atiko , bet sau kuri tu suprganizavai tai buvo pizoniska ir neskanu!!!

 12. Nuostabu sako:

  Nijole, Tu jausminga dailininkė, Tavo nuostabūs darbai alsuoja gyvenimu.Sėkmės Tau.

Jūsų komentaras:


šeši − du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]