Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinukai tėveliams dovanojo mįslių šventę

Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinukai atkakliai ir kruopščiai ruošėsi pirmajam savo – jau “mokyklos mokinio” – vaidinimui. Rugsėjį peržengę mokyklos slenkstį jie jaučiasi labai dideli ir atsakingi! Juk jie kas rytą jau eina “į mokyklą”!

Klasėje šviesu ir ramu – vaikai mokosi ne tik mokytis, tačiau ir harmoningai veikti komandoje, žaisti, matyti vienas kitą. Atėję į priešmokyklinę klasę vaikai mokosi ir savarankiškumo, tad kitais metais, būdami pirmokais, jau neturės daugelio adaptacijos keliamų problemų.

Grįžkim prie šventės. Nors ji vyko vidury dienos, tėveliai aukojo pietų pertrauką savo darbuose ir susirinko beveik visi. Buvo vaikučių, kurie salėje išvydo visą šeimą – mamą, tėtį, močiutę, brolius ir seseris. Tad vaikų akys išties spindėjo!

Mokytoja Dalia jaudinosi ne mažiau už vaikus. Juk jie visi pažįstami tik trečią mėnesį! Reikėjo kiekvieną vaiką “atrasti”, numatyti jo gebėjimus, pomėgius, dėmesio priėmimo ribas. Juk vienas vaikas drąsus tik “po stalu”, o kitas atsiskleidžia tuomet, kai į jį žiūri daug akių.

Šventė buvo puiki – vaikai kalbėjo ir dainavo apie rudenį, apie jo gėrybes – daržoves, vaisius, uogas ir grybus, vitaminų duodamą naudą. Inscenizavo duonos minkymą ir kepimą. Per žaidimus ir dainas vaikai pažįsta ir priima puoselėjamas vertybes, lengviau jas perkelia į gyvenimą.

Šventėje buvo raikoma ir vaišinamasi tikra namuose kepta, nuostabia duona! Kaip ir dera, duoną raikė svarbiausias asmuo mokykloje – mokyklos direktorė.

Vaikučių tėvai dėkojo mokytojoms už puikią šventę, už gražų darbą su vaikais, už tai, kad vaikai į mokyklą eina su nuotaika ir didžiuliu noru mokytis!

 

 

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki × = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]