Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Plikiškių kaimo bendruomenei trys metai

kaledu-egle-50b9051dcee02

Atrodo ką tik sukūrėme Plikiškių kaimo bendruomenę, o jau praėjo trys metai. Svarbiausia, kad laikas nebėgtu veltui. Atrodo lyg ir nieko nenuveikėm apčiuopiamo, bet tai puikiai praėję trys metai. Trys metai, kurie suvienijo kaimynus, padėjo suprasti vieni kitus. Bendruomenė tapo patraukli ir žinoma ne tik Širvintų raj., bet ir visoje Lietuvoje.

Nuo pradžių. Susirenka kaimynai ir mąsto, gal reikia bendruomenę sukurti, nes vienas lauke ne karys, o už nugaros stovintys kariai, tikrai tave palaikys, kai ginsi jos interesus. Paminėsiu kelią ir žiemą, ir vasarą nepravažiuojamo kelio. Žiemą nieks nevalo, nei greitoji pagalba, nei policija, niekada nedavažiuos ir t.t.. Taip sukūrėme bendruomenę, ir pavadinome ją savo kaimo, kuriame gyvename pavadinimu.
Kas nuveikta? Kelias, kurio nebuvo, aš kartu su Širvintų raj. sav. padarėm. Kai Savivaldybė negalėjo sutvarkyti, jau savivaldybei priklausantį pastarajį kaliuką, nepravažiuojamo kelio dalį, Bendruomenės jėgom sutvarkėm, akcijos „Darom“ metu. Visada nuo Bendruomenės įsteigimo pradžios nepraleidom „Darom“ akcijos, surinkom šiukšles pakelėse, sutvarkėm aplinką aplink Plikiškių kapinaites. Pastatytas konteineris šiukšlėms. Bendruomenės jėgomis, renovuoti kapinių vartai. Pastatytos nuorodos kur važiuoti į Plikiškes, kur prasideda ir kur baigiasi kaimo ribos. Tai, ką galime apčiuopti.

Kartu švenčiame visas šventes, Kalėdos, Užgavėnės, Joninės ir t.t. Apie tai rašiau „Krašto naujienose“. Džiaugsme ir bėdoje padedame vienas kitam. Turime remėjų, kurie pariamia švenčių proga. Švenčių metu visada pasveikintos mūsų Bendruomenės atžalos. Pernai suorganizuotas „Plikškių eglutės“ konkursas, kuriame dalyvavo ne tik Bendruomenės, bet ir artimiausių kaimų eglutės. Manau šis konkursas „Plikiškių eglutė“ taps tradiciniu. Naudodamasis proga, prašau, siūskite Jūsų namus puošiančias eglučių, puokščių, dekoracijų nuotraukas, adresu [email protected] ir kompetentinga komisija įteiks Jums prizą, surengtame vakarėlyje.

Šiandien gruodžio 7 d. Plikiškių kaimo bendruomenės visuotiniame susirinkime, nusprendėme padėti socialiai remtimiems žmonėms. Perduodami Širvintų socialinės rūpybos skyriui, nenaudojamus, tvarkingus, švarius drabužius, gal net daiktus. Nors tiek padėsime remtimiems Lietuvos žmonėms.

Mes kaip bendruomenė, viską padarėme patys. Ir nepasinaudojome, nei vienu ES euru! Gal būvome „negeri“ „valdžios“ atžvilgiu, atleiskite. Būkime kartu, dalinkimės džiaugsmu, nuogandom, patirtimi, padėkim prašomi, mylėkim vienas kitą! Suremkim pečius, paspauskim viens kitam ranką ir palinkėkim sėkmės ateinančiais metais!

Plikiškių kaimo bendruomenės pirmininkas
Robertas Blinkevičius.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys × = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]