Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

25 –ojo LLS jubiliejaus minėjimas Dieveniškėse

i7a6p616664

Š. m. sausio 7 d. Dieveniškių laisvalaikio salėje buvo paminėtos 25 –osios Lietuvos lenkų sąjungos jubiliejaus metinės. Salėje susirinko trys LLS – Dieveniškių, Milkūnų ir Jurgelionių būrelių nariai ir gerbėjai, kad kartu pasidalintų džiaugsmu. Puikiai paruoštos programos metu susirinkusieji supažindinti su LLS įkūrimo istorija.

LLS Dieveniškių būrelio pirmininkė Danuta Sobol paruoštos prezentacijos metu supažindino susirinkusiuosius su paskutinių trejų metų laikotarpio vykdyta veikla.

Po supažindinimo su organizacijos veikla atėjo iškilminga akimirka – į sceną pasidalinti savo prisiminimais bei patirtimi apie LLS istoriją bei pasiekimus buvo pakviesti buvę ir esami organizacijos pirmininkai, tarp jų Juzef Masian, Vladislava Ščikno.

Sveikinimo žodžius gražaus jubiliejaus progą išsakė LLS Šalčininkų rajono skyriaus pirmininkas, Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič.

- Visi kartu prisidėjome prie šios organizacijos, jos istorijos kūrimo. Po 25 metų ji yra didžiausia Lenkijos visuomeninė organizacija Lietuvoje ir mūsų rajone, kurią sudaro apie 1600 narių 49 įkurtų būrelių, kurių kiekvienoje seniūnijoje yra net po keletą. Svarbu, kad būdami šios organizacijos nariais rūpinatės švietimu, švietimo įstaigų atstatymu, lenkiškos atmosferos kūrimu jose, mūsų rajono jaunimo auklėjimu.

Kaip padėką jis įteikė daugiau negu 30 aktyvių LLS narių padėkos raštus, linkėdamas, kad šie jubiliejaus metai Jiems būtų kupini naujų iššūkių, energijos, jėgų, negęstančio entuziazmo, kuriant bei siekiant užsibrėžtų tikslų, metai.

Pasveikinti dieveniškiečių taip pat atvyko ir Šalčininkų rajono savivaldybės vicemeras Andžej Andruškevič.

- Esu maloniai nustebęs, ką sugebėjote nuveikti, siekdami išsaugoti lenkiškumą. Linkiu kantrybės ir užsispyrimo tolesniuose darbuose, – kalbėjo vicemeras Andžej Andruškevič.

Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė Liucija Dudoit, nepaisydama savo gyvenamosios vietos, širdimi ir mintimis visada yra gražioje vietoje, kur teka Gaujos upė – Dieveniškėse. Organizacijos nariams ji linkėjo tolimesnės sėkmės, kartu įteikdama albumą su Jono Pauliaus II žodžiais.

O dieveniškiečiai dėkojo pirmininkei už nuolatinį rūpinimąsi, suteikiamą paramą įvairioje veikloje, paguodos žodžius, išsakytus sunkiomis akimirkomis. Kaip padėką jie įteikė CD plokštelę su bendromis nuotraukomis, kuriose atvaizduotos LLS Dieveniškių seniūnijos organizuotų susitikimų, renginių akimirkos.

Jubiliejaus minėjimo iškilmės praėjo jaukioje ir šiltoje atmosferoje. Entuziastingai nusiteikę, besidžiaugiantys bei besididžiuojantys savimi bei savo pasiektais rezultatais dieveniškiečiai prisijungė prie Kalėdų giesmininkų linksmybių, kurias paruošė LLS būrelių pirmininkai.

Jolanta Bušmovičienė.

Daugiau nuotraukų www.salcininkai.lt.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]