Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Dailės mokytojų metodinė diena Riešės pagrindinėje mokykloje

i3k7xa10292

Labai džiaugiuosi, kad 2014 m. sausio 27 d. turėjau galimybę nuvykti į Riešės pagrindinę mokyklą, kur dailės mokytoja metodininkė Česlava Liachovič vedė atvirą dailės pamoką 10 klasėje.

Stebint pamoką buvo matomas mokomųjų temų tęstinumas, mokytojos sugebėjimas sudominti mokinius, jų aktyvumas. Jaukią atmosferą klasėje kūrė ir mokinių darbų parodėlė. Mokinių kūryba gausiai puošia ir mokyklos koridorius.

Po atviros pamokos stebėjimo ir aptarimo, gerąja patirtimi dalinosi ir kitos rajono dailės mokytojos. Dūkštų pagrindinės mokyklos dailės mokytoja metodininkė Irena Žygis gerąja patirtimi pasidalino pristatydama pateiktį, kurioje mokinių darbais iliustravo, kaip dailės pamokų metu, taiko dailės technikų įvairovę. Klausantis mokytojos pasakojimo, bei stebint mokinių kūrybos pavyzdžius buvo jaučiama, kaip mokytoja dailės užduotis sieja su meile savo kraštui, jo gamtos grožiu. Mokytoja pademonstravo, kaip taikydama įvairias dailės atlikimo technikas supažindina su meno istorija, pateikė mokyklos puošimo pavyzdžių įvairių švenčių ir renginių metu.

Šiltai savo mokinių keramikos darbelius pristatė Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich. Mokytoja ne tik parodė darbų fotografijas pateiktyje, bet atvežė ir nemažą kiekį keramikos darbelių. Klausydami mokytojos pasakojimo galėjome juos apžiūrinėti iš arti, liesti ir pajusti, su kokia vidine šiluma jie buvo sukurti. Užsiėmimo pabaigoje mokytoja pateikė praktinę užduotį. Visi galėjome pabandyti štampuoti medalį ir prisiminimui parsivežti suvenyrą. Kadangi pati vedu keramikos užsiėmimus įvairaus amžiaus mokiniams, buvo labai malonu išgirsti mokytojos darbo subtilybes, kuriomis ji mielai dalinosi.

Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinės mokyklos dailės vyr. mokytoja Nijolė Kūjalytė.

Daugiau nuotraukų www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× keturi = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]