Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kalėdaičių dalijimosi susitikimas Eišiškėse

i0mn2u16682

Eišiškių seniūnijos bendruomenės atstovai, seniūnas Tadeuš Ziminski bei sukviesti svečiai, tarp jų Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, LR Seimo narys Leonard Talmont, Šalčininkų rajono savivaldybės vicemeras Andžej Andruškevič š. m. sausio 8 d. susirinko Eišiškių seniūnijos salėje bendrame kalėdaičių dalijimosi susitikime.

– Kalėdos yra tikėjimo, vilties ir meilės kupinas metas. Šią progą iš visos širdies linkiu sveikatos, visokeriopos sėkmės, tiek profesiniame, tiek ir šeiminiame gyvenime, – sveikino susirinkusiuosius Eišiškių seniūnijos seniūnas Tadeuš Ziminski.

Nuostabų šventinį koncertą susirinkusiesiems paruošė Eišiškių muzikos mokyklos auklėtiniai, atlikę kalėdines giesmes bei instrumentinius kūrinius.

– Neapsakomai miela yra matyti tokį talentingą jaunimą, kuris yra ne tik mūsų ateitis, bet ir reiškia mūsų dabartį. Tokios akimirkos, kaip ši, kuomet galime kartu susitikti, pabendrauti, pasiklausyti nuostabiai atliekamos muzikos, praskaidrina mūsų kasdienybę. Linkiu, kad kiekvienu savo gyvenimo momentu sugebėtumėte atrasti pozityvių emocijų bei surastumėte jėgų sunkumams įveikti. Visiems linkiu gerų 2014 metų, – kalbėjo Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič.

Sveikinimo žodžius žemiečiams taip pat išsakė Šalčininkų LR Seimo narys Leonard Talmont bei Šalčininkų rajono savivaldybės vicemeras Andžej Andruškevič.

Po koncertinės dalies susirinkusieji nukeliavo į Lenkų namus, kur pasidalino kalėdaičiais, išsakydami vieni kitiems nuoširdžiausius linkėjimus.

Irena Kolosovska.

Daugiau nuotraukų www.salcininkai.lt.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× penki = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]