Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Mokinių kvadrato varžybos

kaimyneli_buki svecias 209

Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mokinių (2001 metų gimimo ir jaunesnių) zoninės kvadrato varžybos.

Gerai rungtyniavo Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mergaičių komanda (komandai vadovavo kūno kultūros mokytojas Raimundas Petrokas). Musninkietės vienodais rezultatais 2:0 nugalėjo Molėtų rajono Alantos gimnaziją ir Elektrėnų savivaldybės Semeliškių vidurinę mokyklą ir užėmė pirmąją vietą. Alantos gimnazistės rezultatu 2:0 nugalėjo Semeliškių vidurinę mokyklą ir užėmė antrąją vietą.

Berniukų varžybose, dėl kelialapio į tarpzonines varžybas, rungtyniavo tik dvi komandos. Gelvonų vidurinės mokyklos berniukų komanda (komandai vadovavo kūno kultūros mokytojas Žilvinas Žygė) rezultatu 2:0 nugalėjo Alantos gimnazistus ir užėmė pirmąją vietą.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mergaičių ir Gelvonų vidurinės mokyklos berniukų komandos vasario 1 d. rungtyniaus tarpzoninėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose.

Parengta pagal Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialisto Boriso Sockio pranešimą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni + = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]