Derliaus šventėje gausybė nominacijų, apdovanojimų ir prizų protmūšio laimėtojams    Tiesioginis valdymas Širvintų rajono savivaldybėje kol kas neįvedamas    Opozicija prieš pažeidimus Taryboje protestuoja nebalsuodami    Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mokinių olimpinio festivalio sporto varžybos

Kvadrato zoniniu varzybu nugaletojai

Įsibėgėja 2013–2014 mokslo metų Lietuvos mokinių bendrojo ugdymo mokyklų olimpinio festivalio zoninės, tarpzoninės varžybos. Gerai varžybose rungtyniauja mūsų rajono sportininkai. Širvintų pradinės mokyklos pradinių klasių mišri mergaičių ir berniukų komanda (vadovė mokytoja Danguolė Skirmantienė)  tarpzoninėse kvadrato varžybose Kaune nugalėjo Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinę mokyklą, Varėnos rajono Vinco Krėvės gimnaziją, Kauno Centro sporto mokyklą ir užėmė pirmąją vietą. Vasario 8 dieną Rokiškyje keturios pajėgiausios Lietuvos pradinukų komandos kovos dėl aukščiausiųjų apdovanojimų.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje vyko kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų, 2003 gimimo metų ir jaunesnių, zoninės kvadrato varžybos.

Musninkietės vadovaujamos kūno kultūros mokytojo Raimundo Petroko nugalėjo Molėtų rajono Alantos gimnaziją, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių vidurinę mokyklą ir užėmė pirmąją vietą.

Musninku A. Petreulio gimnazijos merg. komandaGelvonų vidurinės mokyklos berniukai vadovaujami kūno kultūros mokytojo Žilvino Žygės nugalėjo Molėtų rajono Alantos gimnazistus ir buvo pirmi.

Vasario 1 dieną Musninkuose tarpzoninėse mergaičių ir berniukų kvadrato varžybose musninkietės ir gelvoniškiai, dėl patekimo į finalines varžybas, žais su Jonavos, Panevėžio, Ignalinos ir Ukmergės rajonų komandomis.

Tarpzoninėse mergaičių mažojo futbolo varžybose Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos futbolininkės (komandai vadovavo kūno kultūros mokytoja Asta Čatrauskaitė) rungtyniavo Alytuje, užėmė antrąją vietą ir į finalines varžybas nepateko.

Bartkuškio pagrindinės mokyklos jaunieji futbolininkai (komandai vadovavo kūno kultūros mokytojas Antanas Paliūnis) zoninėse varžybose Šventupėje, Ukmergės rajonas, užėmė trečiąją vietą ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

Taujėnuose, Ukmergės rajonas, kaimo vietovių mokyklų zoninėse krepšinio  varžybose 3X3 į vieną krepšį, puikiai žaidė Musninkų Alfonso Petrulio gimnazistės (komandai vadovavo kūno kultūros mokytojas Raimundas Petrokas) Kamilė Puzinaitė, Monika Ražauskaitė, Gita Minderytė, Vita Jankauskaitė ir Neringa Jatkauskaitė. Musninkietės nugalėjo taujieniškes, užėmė pirmąją vietą ir toliau žais tarpzoninėse varžybose.

Musninku A. Petrulio gimn. kvadrato komandaGera, įspūdinga musninkiečių gimnazistų komanda sužaidė žemiau savo galimybių, užėmė trečiąją vietą ir baigė savo pasirodymą.

Tarpzoninėse mergaičių ir berniukų, 2001 gimimo metų ir jaunesnių, kvadrato varžybose Kėdainiuose,  Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mergaičių komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos Astos Čatrauskaitės, nugalėjo visas varžoves, užėmė pirmąją vietą ir toliau rungtyniaus finalinėse varžybose. Atžaliniečiams (komandai vadovavo kūno kultūros mokytojas Nerijus Pakalnis) pritruko sportinės laimės. Po dramatinės kovos pirmaudami, pralaimėjo lemiamą sėtą šilališkiams, užėmė antrąją vietą ir į finalines varžybas nepateko.

Parengta pagal švietimo ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Boriso Sockio pranešimą.  


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys × = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]