Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Musninkiečiai į zonines mokinių olimpinio festivalio varžybas

kaimyneli_buki svecias 228

Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos sporto salėje vyko Širvintų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių 1997 gimimo metų ir jaunesnių, krepšinio varžybos 3×3 į vieną krepšį. Dėl apdovanojimų ir teisės atstovauti Širvintų rajonui Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninėse varžybose varžėsi 2 merginų ir 4 vaikinų komandos.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokininės Kamilė Puzinaitė, Monika Ražauskaitė, Vita Jankauskaitė ir Gita Minderytė, vadovaujamos kūno kultūros mokytojo Raimundo Petroko, rezultatu 10:1 nugalėjo Bartkuškio pagrindinę mokyklą ir užėmė pirmąją vietą.

Vaikinų varžybose gerai rungtyniavo ir jokių vilčių savo varžovams nepaliko Musninkų Alfonso Petrulio gimnazistai Domantas Kancleris, Rytis Liutkus, Tautvydas Milašas ir Domantas Rolis. Musninkiečiai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Raimundo Petroko, rezultatais 20:5 nugalėjo bartkuškiečius, 15:5 čiobiškiečius, 22:1 gelvoniškius ir užėmė pirmąją vietą.

Trys komandos, Gelvonų vidurinės, Čiobiškio pagrindinės ir Bartkuškio pagrindinės mokyklų komandos surinko po 4 taškus. Dėka, geresnio tarpusavio susitikimų rezultatų, antroji vieta atiteko bartkuškiečiams, trečioji –čiobiškiečiams ir ketvirtoje vietoje liko gelvoniškiai.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos merginų ir vaikinų komandos, sausio 18 d. Taujėnuose, (Ukmergės rajonas) zoninėse varžybose rungtyniaus su Anykščių, Rokiškio ir Ukmergės rajonų komandomis dėl teisės žaisti tarpzoninėse olimpinio festivalio varžybose.

Parengta pagal švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialisto Boriso Sockio pranešimą.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]