Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Namai, kuriuose nėra knygų, panašūs į kūną be sielos.“

i1cr6z9940

Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis šiais mokslo metais vykdo keletą projektų. Vienas iš jų – „Seku, seku pasaką…“, kurio tikslas yra sudominti, įskiepyti meilę knygai bei jos skaitymui. Už projektą atsakingos auklėtojos R. Starenkienė bei D. Vitkūnienė siekia ugdyti vaikų pažintinius, komunikavimo, meninius ir socialinius gebėjimus. Su vaikais ne tik kalbama apie knygas, bet ir lopšelio-darželio patalpoje yra surengta grupės bibliotekėlė. Be to, vaikai lankėsi Maišiagalos centrinėje bibliotekoje, kunigo prelato J. Obrembskio muziejuje, dalyvavo konkurse. Svarbu pabrėžti tai, kad visur vyravo „jos didenybė“ knyga.

Verta pažymėti, kad sausio 7-oji ilgai išliks vaikų mintyse – Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo narė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcijos seniūnė Gerbiama Ponia Rita Tamašunienė. Seimo narė padovanojo vaikams daug įdomių knygų, kurias vaikai susitikimo metu apžiūrinėjo, vartė, domėjosi jų turiniu, įvairove, o patikusias prašė gerbiamos viešnios paskaityti. Ponia Rita papasakojo apie knygos vertę, gyvenimą ir su didžiuliu džiaugsmu paskaitė vaikams S. Neries eilėraštį „Senelės pasaka“.

Vaikai ir jų tėveliai nėra abejingi knygoms. Tuo galėjo įsitikinti ir pati Seimo narė – vaikai įvardijo ir sekė mėgstamiausias pasakas, o „Drugelių“ grupės 5,5 metų ugdytinis Kazimieras Pukalskas paskaitė svečiui ir lopšelio-darželio draugams išrinktas eiles. Ponia Rita Tamašunienė buvo maloniai nustebinta Kazimiero gebėjimu.

Norime nuoširdžiai padėkoti Seimo narei Poniai Ritai Tamašunienei už sielos dovanas – knygas. Džiaugiamės, kad susitikimo metu pavyko vaikus sudominti veikla, susijusia su knygomis, kad vaikai įgijo žinių, patyrė gerų emocijų, buvo aktyvūs dalyviai.

Drąsiai galime teigti, kad Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje gyvuoja knygų dvasia.

Edita Staniulionienė.
Daugiau nuotraukų www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ trys = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]