Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Padėkos šventė Aukštadvaryje sujaudino visus

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Praeityje palikę 2013-uosius, per laukus ir miškus, per neužšąlusius ežerus jau atskubėjo Naujieji, 2014-ieji, metai.

Gerai, kad metai skuba, su jais skubame ir mes. Skubame įgyvendinti savo puikias idėjas, įvykdyti numatytus projektus.

Ištisą šį kalėdinį laikotarpį Trakų rajono savivaldybės lėšomis išdabintas gražiomis girliandomis,spindėjo mūsų Aukštadvario miestelis. Tai puiki savivaldybės dovana visoms socialinėms grupėms, visiems Aukštadvario seniūnijos gyventojams.

Renovuotoje Aukštadvario miestelio aikštėje puikavosi naujais žaislais papuošta sidabrinė eglė, kurią išaugino ir mums dovanojo aukštadvarietė Aldona Monginienė. Kalėdinius žaislus ant eglės dovanojo Seimo narė Dangutė Mikutienė ir UAB „Trakų kooperacijos prekyba“ (direktorė Adelė Gedminienė).

Praėjusių metų gruodžio 28 dienos popietę aukštadvariečiai rinkosi į bendruomenės namus, kuriuose vyko tradicinė Padėkos šventė. Šventės organizatoriai – Aukštadvario seniūnija ir Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinys.

Multimedijos pagalba dar kartą pristatėme gyventojams gerus darbus, 2013 metais įvykdytus projektus ir, įteikiant po saldų šakotį, dėkojome seniūnijos įstaigoms, aktyviai veikiančioms Aukštadvario ir Bijūnų bendruomenėms, kitoms visuomeninėms organizacijoms ir naujai susikūrusiems meno kolektyvams už svarų indėlį į Aukštadvario seniūnijos gyventojų gerovę.

Padėkos šventės programa – Kalėdų senelio ir vietinių meninių kolektyvų pasirodymas. Nepaprastai smagu buvo matyti Trakų meno mokyklos Aukštadvario padalinio choreografijos mokytojos Akvilės Prakapienės vadovaujamo mažųjų aukštadvariečių šokių kolektyvo programą, privačios meno mokyklos „Yamaha“ (vadovė Asta Mačėnė) auklėtinių, Aukštadvario moterų choro (vadovė Asta Mačėnė) puikiai atliekamas dainas, Aukštadvario šokių ansamblio „Nava“ (vadovė Rimutė Blikertienė) šokius bei klausytis neformalios Aukštadvario estrados grupės (vadovas Aleksandras Vasiliauskas) skambių lietuviškų estrados dainų.

Padėkos šventė, mūsų rėmėjams ir vienų kitiems ištartas nuoširdus Ačiū, kiekvienai įstaigai, visuomeninei organizacijai padovanotas saldus prizas – tai didžiulis įvertinimas, sujungiantis Aukštadvario seniūniją bei jos įstaigas ir gyventojus tolimesnei projektinei ir visuomeninei veiklai.

Skambia daina ir šokiu palydėjome senuosius ir pasitikome Naujuosius metus. Baigėsi šventinis laikotarpis, maloniai sujaudinęs kiekvieną įstaigą, kiekvienus namus.

Mielieji, dar kartą dėkoju Jums visiems ir kviečiu pulti prie naujų aktyvių darbų, naujų idėjų įgyvendinimo.

Jadvyga Dzencevičienė,
Aukštadvario seniūnė.

Parengta pagal www.trakai.lt.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni + = trylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]