Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pareigūnai operatyviai nustatė šviesolaidinį internetą sugadinusius asmenis

Nukirpti kabeliaiVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato  Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai per vieną parą nustatė asmenis, sugadinusius svetimą turtą, juos sulaikė ir pateikė įtarimus dėl įvykdyto nusikaltimo.

Gruodžio 29 dieną,  apie 16.00 val., buvo gautas pranešimas, kad Šalčininkų miesto gyvenamajame name yra nukirpti perduodantys interneto ryšį šviesolaidiniai kabeliai bei nukirpti Šalčininkų miesto parko vaizdo kamerų kabeliai. Dėl padarytos veikos daugelis gyventojų neteko galimybės naudotis internetu daugiau nei pusę paros, neveikė parke įrengta stebėjimo sistema. Nuostoliai preliminariais duomenimis gali viršyti 50 000 litų.

Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ėmėsi neatidėliotinų operatyvinių ir kitų veiksmų, kurių dėka gruodžio 31 dieną sulaikė J. N. (gim. 1992 m.) ir R.S. (gim.1990 m.), įtariamus įvykdžius turto sugadinimą.  Šalčininkų rajono policijos komisariate dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo (LR BK 187 str.) pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamieji uždaryti į areštinę. Už šios nusikalstamos veikos padarymą asmenims gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų, taip pat teks atlyginti padarytą žalą.

Vilniaus apskrities VPK informacija

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ devyni = aštuoniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]