Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Puikus Karolio Dombrovskio startas Europos Taurės biatlono varžybose Italijoje

i3p86l9816

Sausio 11 d. biatlono centre Ridnau – Val Ridanna vyko 5 etapo Europos taurės biatlono varžybos, kuriose labai gerai startavo nemenčinietis Karolis Dombrovskis, patekęs į pirmąjį 40-tuką ir iškovojęs įskaitinius taškus generalinėje klasifikacijoje.

Šeštadienį 125 biatlonininkai varžėsi 20 km individualiose lenktynėse su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint kur už kiekvieną netaiklų šūvį buvo pridedama po baudos minutę prie distancijos įveikimo laiko. Karolis Dombrovskis greitai įveikė pirmą 4 km ratą, bet vieną kartą suklydo šaudant gulomis ir į antrą ratą išslydo 59 pozicijoje, atsiliekant nuo lyderio 1 min. 37 sek. Karolis antrą ratą slydo greitai, antrame šaudyme stovint pataikė į visus 5 taikinius ir pakilo į 32 vietą.

Trečiame šaudyme gulint Karolis gavo vieną bandos minutę ir į distanciją išslydo 45-tas, atsilikdamas nuo lyderio 3 min. 54 sek. Mūsų sportininkas greitai įveikė 4 km ratą, tačiau paskutiniame apsilankyme šaudykloje vieną kartą suklydo, uždirbdamas baudos minutę ir 4 km finišo ratą išslydo 40 vietoje. Karolis Dombrovskis labai greitai slydo į kalnus, aplenkė kelis varžovus ir finišavo 37-tas, įveikęs distanciją per 59 min. 23 sek. (3 b. min.). Vilnietis Rokas Suslavičius finišavo 87-tas, įveikęs distanciją per 1 val. 05 min. 15 sek. (4 b. min.). Arnoldas Mikelkevičius iš Ignalinos užėmė 103 vietą, užtrūkęs distancijoje 1 val. 08 min. 50 sek.(4 b. min.).

Sekmadienį, antrąją varžybų dieną, 130 biatlonininkų iš 36 šalių varžėsi 10 km sprinto distancijoje, kur už nepataikytą šūvį į taikinį sportininkai turėjo įveikti 150 metrų baudos ratą. Karolis Dombrovskis greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą, bet šaudydamas gulomis suklydo vieną kartą ir įveikęs baudos ratą į distanciją iššliuožė 62 vietoje. Antrame šaudyme stovint Karolis Dombrovskis pataikė į visus 5 taikinius ir i finišo ratą iššliuožė 44 pozicijoje. Įveikęs paskutinius 3,3 km distancijos Karolis finišo liniją kirto 45-tas, įveikęs 10 km per 27 min. 40 sek. (1 b. r.). Vilnietis Rokas Suslavičius finišavo 95-tas (29 min. 52 sek.), o Arnoldas Mikelkevičius užėmė 109 vietą, įveikęs 10 km per 31 min. 45 sek. (3 b. r.).

Sveikiname Karolį Dombrovskį ir linkime gerų startų Pasaulio biatlono taurės varžybose sausio16-18 dienomis Antholz-Anterselva mieste Italijoje.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kacanovski.

Parengta pagal www.vrsa.lt.


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]