Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Savaitgalį vyko masiniai aplinkos apsaugos inspektorių reidai: 5 proc. „pamiršo“ žvejybos leidimus, 98 proc. turėjo smaigus

DSC03256

Savaitgalį vykę masiniai aplinkos apsaugos inspektorių reidai parodė, kad beveik visi patikrinti žvejai laikėsi taisyklių – turėjo leidimus ir ant ledo žengė su smaigais.

Reiduose dalyvavo 90 aplinkos apsaugos kontrolę vykdančių pareigūnų. Prie jų prisijungė 54 neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai.

Gausios aplinkosaugininkų pajėgos visų regionų aplinkos apsaugos departamentų teritorijose patikrino net 394 vandens telkinius. Tai sudaro beveik 10 proc. visų Lietuvos vandens telkinių, kurių priskaičiuojama apie 4 tūkst.

Reidų metu buvo patikrintas 2161 žvejys.

Leidimą žvejoti turėjo 1 644 asmenys, tačiau jais pasirūpinti „pamiršo“ 117 arba 5 proc. visų patikrintų žvejų. Per šias poilsio dienas ypač gausiai žvejojo asmenys, galintys tai daryti be leidimų – pensininkai, neįgalieji, vaikai iki 16 m. Jų buvo net 439 arba 20 proc. nuo visų patikrintų žvejų.

Patikrinimas parodė, kad Lietuvos žvejai jau priprato prie dar prieš metus jiems naujove atrodžiusių smaigų. Juos turėjo net 2 117 arba 98 proc. visų patikrintų žvejų.

Reido metu neužfiksuota žalos padarymo gamtai atvejų, surašyti 149 protokolai, 3 iš jų – už šiurkščius žvejybos taisyklių pažeidimus. Iš pažeidėjų paimti 42 žvejybos įrankiai.

Nors beveik visi patikrinti žvejai buvo drausmingi ir nepažeidė taisyklių, aplinkosaugininkų patikrinimai tęsis ir toliau. Siekiama, kad nedrausmingų ir neatsakingai tokiai žvejybai besiruošiančių pažeidėjų skaičius dar labiau sumažėtų.

Parengta pagal Pauliaus Paulaičio (LR Aplinkos ministerija) ir BNS Spaudos centro pranešimą.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ septyni = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]