Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sėkmingas nemenčiniečio Karolio Dombrovskio pasirodymas šeštame Pasaulio Biatlono Taurės etape Italijoje

i3p86l9816

Savaitgalį Antholz – Anterselva mieste Italijoje vyko šešto etapo Pasaulio Biatlono Taurės varžybos, kuriose sėkmingai startavo Karol Dombrovski. Biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su dviem ugnies linijomis, šaudant gulint + stovint. Už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.

Prieš varžybas ir varžybų metu smarkiai snigo, trasa buvo minkšta, o slidės užstrigdavo sniege, kas nėra paranku aukštaūgiui Karoliui. Nepaisant to, Karolis gerai slydo trasoje, greitai įveikdamas pakilimus ir į pirmąjį šaudymą gulomis atvažiavo 47 vietoje, tačiau vieną kartą suklydo ir įveikęs 150 m baudos ratą į distanciją išslydo 82 pozicijoje, atsilikdamas 1 min. 17 sek. nuo lyderio. Antrą 3,3 km ratą Karolis Dombrovskis įveikė greitai, aplenkė kelis varžovus, tačiau šaudant stovint vėl prašovė vieną kartą ir turėjo papildomai įveikti 150 m. Prieš paskutinį 3,3 km finišo ratą nemenčinietis atsiliko 2 min. 07 sek. nuo lyderio. Paskutinis finišo ratas, šviežiai apsnigtas, pareikalavo iš sportininko daug jėgų, bet Karolis susidorojo su sunkia trasa ir finišą pasiekė 80-tas, 10 km įveikęs per 27 min. 44 sek. (2 b. r.).

Vilnietis Karolis Zlatkauskas varžybas baigė 96 vietoje (29 min. 16 sek.). Sprinto nugalėtojais tapo Simon Schempp (Vokietija) ir Lukas Hofer (Italija), distanciją įveikę vienodu laiku – 24 min. 44,9 sek. tai labai retas atvejis biatlono varžybose.

Sveikiname Karolį Dombrovskį ir linkime gerų startų Europos čempionate Čekijoje.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski.

Parengta pagal www.vrsa.lt.Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]