Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sidabro medaliai komandai ir trenerei

Merginu st. teniso komandaSavaitgalį Šalčininkuose vyko Lietuvos merginų, 1996 gimimo metų ir jaunesnių, stalo teniso komandinės superfinalo varžybos. Kartų su Lietuvos didžiaisiais miestais žaidė ir Akmenės, Jonavos, Šilalės, Širvintų ir Šalčininkų rajonų rinktinės komandos, atrankinių varžybų nugalėtojos.

Gerai rungtyniavo Širvintų sporto mokyklos auklėtinės Greta Gujytė, Evelina Žygytė, Jurgita Gurskaitė ir Karolina Raginskaitė. Trenerės Virginijos Lisevičienės vadovaujamos širvintiškės pusfinalyje rezultatais 3:1 nugalėjo kaunietes, panevėžietes, šalčininkietes ir Alytaus rinktinę įveikė rezultatu 3:0.

Finalinėse rungtynėse širvintiškės rezultatu 3:1 įveikė šiaulietes, bet rezultatu 0:3 nusileido čempionėmis tapusioms  vilnietėms ir užėmė antrąją vietą.

Širvintiškių iškovoti sidabro medaliai ir vicečempionių titulai buvo labai gera dovana Sporto mokyklos trenerei (dirba jau 32 metus) Virginijai Lisevičienei, neseniai šventusiai gražų penkiasdešimties metų jubiliejų.

V. Liseviciene-50.Šią proga Virginija Lisevičienė buvo apdovanota Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento, prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“.

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vardu sveikinam merginų komandą ir trenerę Virginiją Lisevičienę su geru žaidimu ir gražiu jubiliejumi,  linkim tolimesnės sportinės sėkmės garsinant Širvintų rajoną.

Parengta pagal švietimo ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Boriso Sockio pranešimą.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Jadvyga sako:

    Virginija, didelės sėkmės Tau ir Tavo auklėtinėms. Iki aukso jau netoli.

Jūsų komentaras:


aštuoni − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]