Telefoninių sukčių taikinys - senjorai    Pranešimas apie sukčiaujantį buto nuomotoją    Lietuvos žurnalistų sąjungos 90 mečiui skirtoje konferencijoje N.Tuškevičienės pasisakymas apie regioninę Lietuvos žiniasklaidą ir jos iššūkius    Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų rajono savivaldybės mero padėkos raštai nevyriausybinėms organizacijoms

Širvintų rajono savivaldybės mero 2013 m. gruodžio 9 d. potvarkiu Nr. 6-42, mero padėkos raštais buvo apdovanotos aktyviausiai bei naudingiausiai bendruomenės labui dirbančios Širvintų rajono nevyriausybinės organizacijos ir asociacijos:

NVO apdovanojimai

1. Širvintų rajono vietos veiklos grupė už nuoseklų ir sėkmingą Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonių ir projektų įgyvendinimą;

2. Družų kaimo bendruomenė už ilgametę ir aktyvią veiklą, sutelktą bendruomeniškumą ir reikšmingą indėlį gerinant vietos socialinę aplinką;

3. Avižonių kaimo bendruomenė už sumanų ir sėkmingą bendruomenės namų rekonstravimo projekto įgyvendinimą, gerosios patirties sklaidą ir aktyvią kultūrinę veiklą.

Šių organizacijų atstovai praėjusiųjų metų gruodžio 19 d. dalyvavo Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos organizuotame nacionaliniame Lietuvos nevyriausybinių organizacijų forume.  Renginio dalyvius sveikino Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, LR Prezidentės patarėja Gaja Bartusevičiūtė. Renginio metu buvo pagarsintos Savivaldybės mero Vinco Jasiukevičiaus padėkos raštais  apdovanotos Širvintų rajono visuomeninės organizacijos.

pabedinskienes sveikinimasNacionalinio pilietinių organizacijų forumo tikslas – skatinti nevyriausybinių organizacijų partnerystę, stiprinti bendradarbiavimą su valstybinėmis institucijomis bei savivaldybėmis. Renginio metu buvo aptarti aktualiausi nevyriausybinių organizacijų politikos klausimai, viešintos gerosios nevyriausybinių organizacijų veiklos patirtys, kaip stiprinama visuomeninio sektoriaus, valstybės institucijų bei savivaldybių partnerystė.

Forume dalyvavo per 100 organizacijų atstovų iš visos Lietuvos regionų. Sveikinimo žodžius aktyviausioms pilietinėms organizacijoms tarė Seimo, Prezidentūros, ministerijų bei Lietuvos savivaldybių atstovai.

IMG_9110
Širvintų r. VVG informacija.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

4 Komentarai (-ų)

  1. *** sako:

    Nuorodoje rašo, kad yra trys komentarai, o randu tik vieną? Kiti du nematomi?

  2. visiems sako:

    sveikinimai

Jūsų komentaras:


+ keturi = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]