Derliaus šventėje gausybė nominacijų, apdovanojimų ir prizų protmūšio laimėtojams    Tiesioginis valdymas Širvintų rajono savivaldybėje kol kas neįvedamas    Opozicija prieš pažeidimus Taryboje protestuoja nebalsuodami    Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Skelbiami geriausių sportininkų rinkimai

ila6yd16923

Švietimo ir sporto skyrius skelbia geriausių 2013 metų Šalčininkų rajono sportininkų rinkimus, kurių metu varžysis 21 kandidatas.

Susumavus rezultatus, bus išrinkta 10 geriausių sportininkų. Kviečiame Šalčininkų rajono gyventojus balsuoti už sportininkus socialinio tinklo www.facebook.com puslapyje, Šalčininkų rajono savivaldybės paskyroje, komentaruose įrašant sportininko vardą ir pavardę. Vienas asmuo komentaruose gali įrašyti ne daugiau kaip du kandidatus. Balsavimas vyksta čia.

Geriausi sportininkai bus išrinkti susumavus sporto klubų pirmininkų, rėmėjų ir balsavimo Facebook paskyroje rezultatus.

Balsavimas vyks nuo 2014 m. sausio 21 d. iki vasario 3 d.
Sportininkų apdovanojimas vyks vasario 7 d.

Daugiau informacijos suteiks Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas sportui Valerij Kočan, tel. 8-380 30175 .

KANDIDATŲ SĄRAŠAS:

Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Sporto šaka Komanda,
Klubas
Nuopelnai
1. Artur Vincelovič 1997 Tinklinis Vilniaus „Flamingo Volley“ – SM Tauras,
Šalčininkų rajono rinktinė
1.Lietuvos aukščiausios lygos vicečempionas.
2.Lietuvos didžiosios sporto taurės laimėtojas.
3.Lietuvos mokinių olimpinio festivalio čempionas.
4.Tarptautinio turnyro „Baltic Cup“ II vietos laimėtojas.
5.Lietuvos paplūdimio tinklinio pirmos lygos IV vietos laimėtojas.
2. Lilija Frelik 1992 Tinklinis Vilniaus  tinklinio centras – SM Tauras Šalčininkų moterų tinklinio klubas „Fortūna“ Lietuvos aukščiausios lygos vicečempionė
Vilniaus tinklinio lygos žaidėja
3. Julija Bronickaja 1989 Tinklinis Šalčininkų moterų tinklinio klubas „Fortūna“ Vilniaus tinklinio lygos žaidėja
4. Dariuš Gureckij 1984 Rankinis Šalčininkų rajono vyrų rankinio komanda „Sokol“ 2012-2013 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybių  II vietos laimėtojas
5. Tadeuš Bogdiun 1973 Rankinis Šalčininkų rajono vyrų rankinio komanda „Sokol“ 2012-2013 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybių  II vietos laimėtojas
6. Renata Siliuk 1980 Lengvoji atletika KKD „Sokol“ Trakų pusmaratonio III vietos laimėtoja.
Lietuvos pusmaratonio čempionė! (Nes I buvo Baltarusė, o II rusė).
Marijampolė 1 – os valandos bėgimo Lietuvos čempionatas. Lietuvos čempione!
Vilniaus “Nike aš bėgu” pusmaratonio nugalėtoja!
Vilniaus “Danske bank” maratono III vietos prizininkė. Lietuvos maratono čempionė! (I – norvegė, II – rusė)
7. Edvardas Jočis 1992 Futbolas SK „Visinčia“ Sekmadienio futbolo A lygos (IV Lietuvos futbolo lyga) III vietos laimėtojas
8. Gžegož Vilkin 1992 Futbolas SK „Visinčia“ Sekmadienio futbolo A lygos (IV Lietuvos futbolo lyga) III vietos laimėtojas
9. Viktor Frizel 1976 Futbolas
Salės futbolas,
Stalo tenisas
SK „Visinčia“,
Vilniaus salės futbolo komanda „Bekentas“.
Šalčininkų rajono stalo teniso komanda „Šalčia“
Sekmadienio futbolo A lygos (IV Lietuvos futbolo lyga) III vietos laimėtojas
Lietuvos salės futbolo A lygos dalyvis
Lietuvos komandinio stalo teniso čempionato dalyvis
10. Dorota  Skorina 1998 Ringo SK „Jaunystė“ Tarptautinis turnyras Lenkijoje, ringo – I vieta
Lietuvos Lenkų pasaulio žaidimas, ringo-I vieta
Lietuvos Lenkų pasaulio žaidimas, lengvoji atletika- I; II – vieta
11. Sylvester  Baranovič 1998 Ringo SK „Jaunystė“ Tarptautinio vaikų ir jaunimo parafiada, ringo – I vieta
Lietuvos Lenkų pasaulio žaidimas, ringo- I vietą
Tarptautinis turnyras Lenkijoje, ringo – I vieta
Tarptautinio vaikų ir jaunimo parafiada, krepšinis – I vieta
12. Vladyslav Podberezkij 1995 Futbolas FK “Baltoji Vokė” Sekmadienio futbolo A lygos (IV Lietuvos futbolo lyga) V vietos laimėtojas
13. Tomas Lebed 1996 Stalo tenisas SK „Relax“
Šalčininkų rajono stalo teniso komanda „Šalčia
Lietuvos jaunių čempionato II vietos laimėtojas, tarptautinio turnyro „Kijev Open“ nugalėtojas, Tarptautinio turnyro Lenkijoje čempionas, Lietuvos stalo teniso 1 lygos komandos narys, Lietuvos jaunių rinktinės narys
14. Ernestas Jatkevič 1996 Stalo tenisas SK „Relax“
Šalčininkų rajono stalo teniso komanda „Šalčia“
Lietuvos jaunių čempionato II vietos laimėtojas
Lietuvos stalo teniso 3 lygos komandos narys
15. Radoslav Zubel 1996 Stalo tenisas SK „Relax“
Šalčininkų rajono stalo teniso komanda „Šalčia“
Lietuvos jaunių čempionato II vietos laimėtojas
Lietuvos stalo teniso 4 lygos komandos narys.
16. Edvin Andros 2000 Stalo tenisas SK „Relax“
Šalčininkų rajono stalo teniso komanda „Šalčia“
Lietuvos jaunių čempionato II vietos laimėtojas.
Lietuvos stalo teniso 6 lygos komandos narys.
17. Kšyštof Songin 1993 Krepšinis “BC Šalčininkai” Vilniaus krepšinio lygos žaidėjas.
18. Artūras Danelius 1979 Krepšinis BC Šalčininkai” Vilniaus krepšinio lygos žaidėjas
19. Gabriela Chrypa 2002 Dailusis jojimas SK „Pasaga“ Jaunų Raitelių Šventė Vazgaikiemis, Prienų raj.,I vieta
Lietuvos Taurės ir Šalčininkų Mero Taurės varžybos, pradinukai-debiutantai, I vieta
Raitosios Policijos Taurė 2013
Pradinukų testas
III vieta
20. Deimantė Budnikaitė 1993 Dailusis jojimas SK „Pasaga“ Pagal 2013m Dailiojo jojimo reitingus pripažinta geriausia sportinke jaunių- jaunimo užskaitoje.
2013m. Jaunimo užsakytos (iki 21 m.) Lietuvos cempione, bei vice čempione
2013 FEI WORLD DRESSAGE CHALLENGE advanced teste suaugusiuju uzskaitoje 5 vieta •
2013 m. Latvijos cempionate M-13 teste suaugusiuju uzskaitoje III vieta
2013m Šalčininkų mero taurės nugalėtoja
2013m. Lietuvos suaugusiųjų cempionate II vieta
21. Marija Vaškevičiūtė 1994 Dailusis jojimas SK „Pasaga“ 2013 m. Lietuvos Dailiojo jojimo žiemos taurė, II etapas, s.k. “Pasaga”, Sakalų k., Šalčininkų r. :III vieta
2013 m. Lietuvos Dailiojo jojimo žiemos taurė, IV etapas, Marvelės žirgynas, Kaunas, I vieta
2013 m. Lietuvos Dailiojo jojimo žiemos taurė, V etapas, Belmontas, Vilnius, IV vieta
2013 m. Lietuvos Dailiojo jojimo žiemos taurė, bendra įskaita -I vieta
2013 m. Lietuvos Dailiojo jojimo Jaunų žirgų čempionatas, Šalčininkų mero taurė, Lietuvos taurė, Sakalų k., Šalčininkų r. – I vieta,  Nr. A-5 (penkiamečių užskaita)
2013 m. Latvijos dailiojo jojimo čempionatas, Ryga, I vieta

 

Parengta pagal www.salcininkai.lt.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]