Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Už gamtosaugos pažeidimus iškelta administracinė byla

b_0_0_0_00_images_2014_01_pazSausio 13 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Ekologijos ir teisės pažeidimų prevencijos skyriaus pareigūnai nustatė, kad Lentvario gyventojas, užsiimantis variklinių transporto priemonių technine priežiūra ir remontu, patikrinimo metu nepateikė atliekų susidarymo apskaitos žurnalo, sutarčių su pavojingų ir nepavojingų atliekų išvežėjais, pateisinamų dokumentų apie jų išvežimą į sąvartyną.

Be to, dirbtuvėse rastos talpos su pavojingomis atliekomis – apie 80 litrų (variklių, pavarų dėžių ir tepalinės alyvos atliekų) panaudotų tepalų, tepaluotų pašluosčių, kurios buvo nepaženklintos nustatyta tvarka ženklinimo etiketėmis. Už Atliekų tvarkymo taisyklių 12, 29, 88 ir 115 punktų bei Aplinkos apsaugos reikalavimų Transporto priemonių techniniai priežiūrai ir remontui aprašo 14.2, 15.2 it 17 punktų pažeidimus aplinkos teršėjo administracinio teisės pažeidimo byla, pagal LR ATPK 51 (3) str. 15 d. ir LR ATPK 51 (3) str. 20 d., perduota nagrinėti Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Trakų rajono agentūrai.

Vilniaus apskrities VPK informacija

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× du = aštuoniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]