Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vilniaus rajono biatlonininkai atidarė žiemos sezoną mišrių estafečių varžybų startu Madonoje

 

???????????????????????????????

Aštuonių Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkų grupė dėl sniego stokos Lietuvoje šalies čempionatui bei XI Pasaulio lenkų žiemos žaidynėms ruošiasi Madonoje.

Puikiai paruoštomis 2 kilometrų dirbtinio sniego trasomis malonu treniruotis net spaudžiant dideliam šalčiui. Po trijų šaudymo treniruočių mūsų sporto mokyklos biatlonininkai dalyvavo biatlono estafečių varžybose.

Estafetę sudarė du kiekvienos komandos biatlonininkai: vienas Lietuvos atstovas, kitas – Latvijos. Sportininkai turėjo įveikti po 8 km su šaudymu 3 kartus gulint + 3 kartus stovint (už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 50 m baudos ratą). Po dviejų etapų pirmavo Latvijos atstovai. Antri buvo vilnietis Kipras Daugirdas ir Maksim Jurjev iš Daugpilio. Adam Mikelevič (Nemenčinė) su latviu Nikita Osipovu buvo trečioje pozicijoje.

Įpusėjus varžyboms geriausiai sekiesi Adamo Mikelevič komandai. Arnold Lepiochin su Ernestu Loktevu buvo antri, o Radoslav Aleksandrov su Pavel Pancenko – treti.

Paskutiniuose ugnies linijose, šaudant stovint Adam ir Nikita nepataikė po vieną kartą ir pirmi kirto finišo liniją, įveikę 16 km per 53 min. 52 sek.

Radoslav Aleksandrov (Nemenčinė) ir latvis Pavel Pancenko nepataikė tris kartus ir finišavo antroje vietoje, nustumiant i trečiąją vietą Arnoldą Lepiochiną su latviu Ernestu Loktevu, kurie suklydo net 6 kartus.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti aukso medaliais bei 10 euro pinigine premija.

Sausio 29 d. mūsų sportininkai dalyvaus biatlono 7,5 km sprinto varžybose, po kurių grįš į Lietuvą. Vasario 1 d. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai dalyvaus Olimpinės dienos biatlono varžybose Ignalinoje.

Vilniaus rajono savivaldybės

sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski.

Parengta pagal www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]