Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Akcija „Saugi troba“ Širvintų rajone

Dažnai liaudyje sakoma „Kaip pavadinsi – taip nepagadinsi“. Ko gero ši patarlė šiandien geriausiai tinka daugeliui Valstybinę priešgaisrinę priežiūrą vykdantiems pareigūnams, kadangi po skirtingais pavadinimais įvardintomis  akcijomis  slypi tas pats prevencinis darbas, kurį būtina nuveikti  šalies gyvenamajame sektoriuje, norint sumažinti kylančių gaisrų skaičių. Būtent gyvenamuosiuose pastatuose kylantys gaisrai dažnai būna paženklinti skaudžiomis netektimis.

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje  jau ne vienerius metus puoselėjama tradicija, kad nuo rudens iki pavasario,  prevenciniais tikslais, Širvintų rajone lankomi padidintos gaisro  rizikos gyvenamieji būstai.  Š.m. sausio mėn. Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kartu su Čiobiškio seniūnijos seniūnu Virginijumi Niekiu, tos pačios seniūnijos socialine darbuotoja Marija Lisauskiene ir  Gelvonų seniūnijos socialine darbuotoja Vladislava Visackiene, gaisrų prevencijos tikslais, aplankė 22 padidintos rizikos gyvenamuosius būstus. Prevencinės akcijos metu su seniūnijų gyventojais buvo aptariama šildymo įrenginių, dūmtraukių ir elektros įrangos būklė, įvardinti gaisro kilimo pavojai.

Džiugu, kad seniūnijų gyventojai ne tik pažįsta  priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos  pareigūnus, bet ir prisimena jų patarimus, kuriuos pagal išgales stengiasi įgyvendinti. Štai Čiobiškio seniūnijos, Michailuvkos viensėdžio gyventojas Zenonas Nedzveckas su šypsena pasitiko svečius. Jis, prieš metus išklausęs jo troboje apsilankiusių ugniagesių atstovų patarimo, pačiomis pigiausiomis priemonėmis susitvarkė krosnį ir dūmtraukį, o pokalbio metu Zenonas prasitarė, kad ir kaimyninių trobų gyventojams yra ne kartą  talkinęs panašiais darbais.

Norint įtakoti šalies gyvenamuosiuose būstuose kylančių gaisrų skaičių, tokie gyventojų lankymai seniūnijose turėtų tapti įprastu Valstybinę priešgaisrinę priežiūrą užtikrinančių pareigūnų darbu, o geri pavyzdžiai  turi būti viešinami ir motyvuojami.

 Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− trys = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]