Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Įvyko LSDP Širvintų skyriaus rengtas krepšinio turnyras

Širvintos – nedidelis, ramus miestelis. Galima išgirsti vadinant – sostinės miegamuoju rajonu. Bet taip šneka tie, kurie, apleidę savo kūrybingumą, pramogauti važiuoja į didmiestį.  Širvintų LSDP nariai dar kartą įrodė, kad mažiausio Lietuvos rajono jaunimas gali ir moka turiningai leisti laiką.

Ūkanotą vasario 8 dieną 13 komandų dalyvavo Širvintų LSDJS surengtose LSDP krepšinio varžybose. Bene 50 vyrų susirungė dėl taurės ir Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojo Algirdo Syso įsteigto prizo – krepšinio kamuolių. Varžybų nugalėtojais tapo komanda pasivadinusi Alekniškis, antroje vietoje liko Liberalcentristų žaidėjai, į trečią vietą iškopė Victorious secret ketvertukas.

Renginio organizatoriams talkino Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus specialistas Borisas Sockis, prizus teikė Širvintų rajono savivaldybės vicemeras Andrius Jozonis. LSDJS Širvintų skyriaus pirmininkas Giedrius Jozonis varžybas laiko pasisekusiomis: “Labai džiaugiuosi tokiu dideliu susidomėjimu šiuo turnyru, seniai mačiau tiek jaunimo mūsų rajone vienoje vietoje, todėl teigčiau, jog renginys tikrai pavyko puikiai.”

Dėkojame dalyviams, sveikiname rengėjus ir laukiame revanšo kitame turnyre!

 Širvintų LSDP skyriaus informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]