Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Karjeros diena Bartkuškio pagrindinėje mokykloje

DSCF1481Penktadienį, sausio 24 d., turbūt ne vienas Bartkuškio gyventojas nustebo, kas atsitiko mokykloje, kad taip gausiai atvyko uniformuoti pareigūnai – policininkai, gaisrininkai, karininkai?

O priežastis, pasirodo, kilni ir prasminga – atskleisti mokiniams savo profesijos paslaptis. Mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena „Karjeros diena“. Taigi, kas tą penktadienį nepabūgo menkučio dvidešimties laipsnių šalčio, turėjo galimybę pagalvoti apie savo karjeros kūrimą ir labai artimai susipažinti su įvairių profesijų atstovais.

Mokiniai netradicinio ugdymo dieną pradėjo susiskirstydami į penkias komandas. Kiekviena komanda, susigalvojusi pavadinimą ir išsirinkusi kapitoną, paeiliui lankė klases, kuriose buvo įsikūrę tam tikros profesijos atstovai. O jų į mūsų mokyklą atvyko gausiai. Apie savo profesijos subtilybes pasakojo policininkai, gaisrininkai, siuvėja-modeliuotoja, floristė, karininkai. Apie įvairių profesijų pasiūlą kalbėjo iš Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atvykę mokytojai. Mokiniai ne šiaip klausėsi, jie aktyviai domėjosi ir klausinėjo – kas iš smalsumo, kas dėl to, kad dienos pabaigoje laukė protmūšis. Jo metu turėjo paaiškėti, kuri komanda surinko daugiausia informacijos apie kiekvieną profesiją.

Protmūšio nugalėtojais tapo „Karjeristai“, po jų daugiausiai taškų surinko „Ateities planuotojai“ ir „Mažiukai“. Šios komandos gavo ilgai paslaptyje laikytą prizą – ekskursiją į Lietuvos televiziją. Laimėtojais galima laikyti ir tuos, kurie, galbūt, tądien tvirtai apsisprendė siekti savo svajonių profesijos, nes, kaip ne kartą sakė renginio vedėjos mokyklos socialinė pedagogė Ieva Vaitkeviča ir Širvintų rajono karjeros konsultantė Vilma Gudeikaitė: „Dirbk savo mėgstamą darbą ir niekada gyvenime nereikės dirbti“.

Labai ačiū mokyklos bendruomenei – puikiam darbuotojų kolektyvui ir šauniems mokiniams, ir, be abejonių, ypatingai dėkojame tądien su mumis buvusiems ir savo patirtimi bei žiniomis pasidalijusiems savo srities profesionalams: Rimantui Stasevičiui, projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ Vilniaus regiono vadovui, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus pavaduotojui ugdymui Rimantui Jankūnui, profesijos mokytojoms G. Ciplinskienei ir J. Mišinienei, svečiams iš Širvintų rajono policijos komisariato – Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio specialistei Gintai Čepienei ir Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio tyrėjui Pauliui Kirtikliui, Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Nepriklausomybės kovų kuopos vadui Pranui Skinuliui ir Širvintų 10-osios kuopos vadui Leonui Vaicekauskui, siuvėjai–modeliuotojai Gerdai Romaškienei, Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkui, Vidaus tarnybos majorui Jonui Jočiui, to paties poskyrio inspektorei, Vidaus tarnybos leitenantei Giedrei Gulbinavičienei.

Ieva Vaitkeviča ir Ramunė Pivoraitė.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Alina sako:

    Šaunuoliai bartkuškiečiai. Nuotraukos atspindi tikrai įdomų ir naudingą renginį.

Jūsų komentaras:


+ septyni = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]